یکشنبه, 06 آبان 1397 ساعت 04:00

مازان در يك قدمى وزارت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در شرایط فعلی کشور برای اینکه خودمان را در یک ‌حوزه صاحب نظر و آشنا به مشائل آن حوزه نشان دهیم، کار زیاد سختی پیش رو‌نداریم؛ فقط کافی است سری به شبکه های اجتماعی بزنیم و تعدادی از روزنامه ها و مجلات ذی ربط آن حوزه را مطالعه کنیم، تا بتوانیم به اندازه برنامه های ۱۷وزیر را تنظیم و ارائه کنیم.

مثلاً در شبکه های اجتماعی از بیکاری گله می کنند، ما می نویسیم بیکاری را حذف می کنیم.

از مشکلات مردم و‌ تولیدکنندگان در سیستم بانکی سخن می گویند، ما در برنامه هایمان می نویسیم مشکلات بانکی مردم را حل خواهیم کرد.

مردم از گرانی مسکن و مشکلات اجاره نشینی می نالند، ما در برنامه های خود می نویسیم که مشکل مسکن و اجاره نشینی را حل می کنیم.

گرانی ارزاق و رشد بی رویه قیمت دلار عامل رنجش مردم است، ما از تقویت پول ملی و کاهش قیمت کالاها سخن می رانیم.

واقعيت اين است كه اينگونه مطالب در دسترس همه هست و نمايندگان مجلس هم هرروز در نطق هاى خود اين مسائل را تكرار مي كنند؛ بنابراين رأى اعتماد روى شاخ چنين ارائه برنامه اى مى چرخد.

فقط كافى است در گفتگوى اوليه با رئيس جمهور صدايمان نلرزد و بعد هم براى پذيرش وزارت استخاره نكنيم.

لذا اگر نمايندگان محترم و معزز مجلس در روزهاى آتى يك وزير ديگر را هم استيضاح و عزل كنند، با درسى كه از جلسه رأى اعتماد ديروز گرفته ام حتماً براى وزارت اقدام مى كنم و با برنامه هايى كه روش تدوين آن را گفتم، حتماً رأى مى آورم.

مازان

خواندن 372 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395