سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 13:01

بازدید پولیکاشویلی از گنجنامه و نمایشگاه استارت‌آپ‌‌های گردشگری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همراه با زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از مجموعه تفریحی و گردشگری گنجنامه و نمایشگاه استارت‌آپ‌های گردشگری و صنایع‌دستی در همدان بازدید کردند.

علی‌اصغر مونسان در جریان بازدید از نمایشگاه یادشده با همراهی معاونان خود از نزدیک با مشکلات و مسائل مربوط به فعالان حوزه استارت‌آپ‌های گردشگری آشنا شد.
معاون رئیس‌جمهوری در این بازدید که بیش از دو ساعت به‌طول انجامید، با حضور در تک‌تک غرفه‌های نمایشگاه یادشده راهکارهای لازم را برای بهبود فضای کسب کار شرکت کنندگان ارائه کرد و دستورات لازم را نیز برای تسریع و تسهیل فعالیت‌های استارت‌آپی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی به معاونان و مدیران خود صادر کرد.
ولی تیموری معاون گردشگری و پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، پرهام جانفشان مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی و رامین افشاری مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی در این بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی را همراهی کردند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت

خواندن 370 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395