سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 14:43

همانطور که در شمال شهر بذل و بخشش می‌شود برای جنوب تسهیلات درنظر بگیرند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون نظارت شورا با تاکید بر اینکه باید برای مناطق جنوبی شهر تسهیلاتی در نظر گرفته شود، گفت: حدود دو هزار پرونده در کمیسیون ماده صد مربوط به املاک ریز دانه در نقاط کم برخوردار است که ‌‌نهایت هر جریمه حدود ۲۰ میلیون ریال است.

 افشین حبیب‌زاده در یکصدمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که به بررسی لایحه اعطای مجوز به شهرداری جهت پرداخت و تسویه جرایم آرا ریالی صادره از کمیسیون ماده صد قانون شهرداری مربوط به پرونده‌های ریز دانه اختصاص داشت، در موافقت با این لایحه گفت: این مساله ماه‌ها در دستور کار معاونت بوده و مجموع رقمی که در ارتباط با این پرونده‌ها مطرح است، دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است که حدود دو هزار پرونده بوده و میزان هر کدام از آن‌ها نهایت ۲۰میلیون ریال است که اکثرا برای افراد کم‌بضاعت و با متراژ پایین است.

عضو کمیسیون ماده صد قانون شهرداری‌ها ادامه داد: مدیرکل سابق کمیسیون ماده صد بسیار دنبال اجرایی شدن این لایحه بودند و در جلسات مختلف از ایشان درخواست کردم که همانگونه که در شمال تهران بذل و بخشش می‌شود، برای جنوب شهر و افراد کم‌بضاعت نیز تسهیلات لازم در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: اگر معاونت معماری و شهرسازی می‌خواهد این لایحه را تکمیل و با کیفیت بهتری ارایه کند، درخواست کتبی استرداد بدهد.

منبع:  ایلنا

خواندن 336 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395