چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 14:14

اطلاعات تکميلي

  • معاون وزیر راه و شهرسازی:

مساکن مهر بلاتکلیف سریع‌تر تعیین تکلیف شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزرات راه و شهرسازی تأکید کرد: واحدهای مسکن مهر بلاتکلیف هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، علیرضا محفوظی چهارشنبه ۲۳ آبان در آئین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان، با بیان اینکه در کشور شورای مسکن تعریف شده است، اظهار کرد: استان همدان از طریق برگزاری جلسه در شورای مسکن وضعیت مساکن مهر باقیمانده را تعیین تکلیف کند و منتظر تهران نشود.
وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های خوبی در استان همدان فراهم شده است، تصریح کرد: با وجود مضایق مالی تحقق پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی در همدان به خوبی صورت گرفته به طوریکه کمتر جایی است که ۲ خط راه‌آهن کشیده شده باشد.
محفوظی با تأکید بر اینکه خطوط راه‌آهن نیاز به بهره‌برداری مناسب دارد، گفت: باید از ظرفیت این خطوط استفاده شود چرا که میلیاردها تومان هزینه شده است.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزرات راه و شهرسازی با اشاره به تصویب طرح بازآفرینی محلات، اظهار کرد: مسکن موتور محرک اقتصاد کشور است و هدف ما از بازآفرینی محلات این بوده که سرپناهی برای مردم و اقشار کم‌درآمد ایجاد شود.
وی با بیان اینکه قانون نظام مهندسی نیاز به اصلاح دارد، عنوان کرد: قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان نیاز به اصلاحات دارد که باید این امر انجام شود.
در این مراسم از زحمات فرهاد فرزانه تقدیر و اسداله ربانی‌ارشد در حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی به سمت مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان منصوب شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
خواندن 385 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395