جمعه, 25 آبان 1397 ساعت 16:19

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی شهرستان خدابنده به ضرورت مهربانی نسبت به هم در کشور تاکید کرد و افزود: اگر نسبت به هم با مهربانی رفتار کنیم، کشورمان گلستان می شود.
وی به تجهیز و رفع کمبودها و نقایص بیمارستان امیرالمومنین خدابنده در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: امروز هم در نتیجه پیگیری های انجام شده، عملیات احداث بیمارستان جدید ۲۲۰ تختخوابی این شهرستان آغاز می شود.
قاضی زاده هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود به درخواست بهورزان پیرامون افزودن ۲ سال مدت آموزش به سابقه خدمتی آنان اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع را به صورت مکرر از مجلس درخواست کرده ایم و مجلس باید در این باره اقدام کند.
احمد بیگدلی، نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۶۰ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد، اظهار داشت: به سبب نیاز مبرم این شهرستان به افزایش فضای بیمارستانی، مجوز احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی این شهرستان با پیگیری های متعدد و حمایت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
خواندن 234 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395