شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 08:31

حرمت مدیران را حفظ کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سید محمد تقی نوربخش و معاون وی، متاسفانه از دست ما رفتند .

این دو بزرگوار نه درحال خوشگذرانی، نه در پشت میزشان و نه در تهران بلکه در مسیر خدمت جان باختند .

آن دو نه بیسواد بودند، نه غافل بودند و نه بی توجه به مشکلات مردم. اما از آن دسته از مدیرانی بودند که در فحاشی های سخنرانی های میان دستور نمایندگان مجلس به عنوان مدیران مرفه ، تهران نشین ، بی سواد و غافل از درد و رنج مردم نام برده می شوند .

محسن جلال پور رئیس سابق اتاق بازرگانی می گفت : در جلسه ای که در اتاق بازرگانی با وی داشتیم بعضی از اعضای اتاق، توهین های بدی به وی کردند و وی در یادداشت کوتاهی به من نوشت: آقای جلال پور نگران نباشید و من به تحمل این تهمت ها عادت کردم .

سوال من این است که کی باید باور کنیم که یک مدیر هم انسان است ، حریم دارد ، حرمت دارد و مانند هر انسان معمولی دیگری باید حقوقش رعایت شود. به خصوص کسی مثل سید تقی نوربخش که نه بازنشسته بود، نه حقوق نجومی می گرفت و نه نسبت به افراد تحت پوشش سازمان متبوع خود بی تفاوت بود .

چگونه جبران خواهیم کرد جفاهایی که در حق آنان روا داشته ایم .

آیا زمان آن نرسیده است که مرزها و حرمت های همه افراد از جمله مدیران را منصفانه رعایت کنیم و کاستی ها و نارسایی هایی که خودمان هم در ایجاد آن ها سهم داریم با بی حرمتی ها ، متوجه فقط مسئولین اجرایی نکنیم و چون تریبون بی حساب و کتاب در اختیار داریم از اظهارات خلاف اخلاق پرهیز کنیم .

خدا این دو بزرگوار را رحمت کند و در گذشتشان عبرتی باشد برای ما که هنوز زنده ایم .

 

خواندن 182 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395