شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 08:46

اطلاعات تکميلي

  • رئیس کل دادگستری استان تهران:

حضور بانوان در استادیوم‌ها مشکل امروز مردم نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: با ورود مقتدرانه مجموعه قضایی به موضوعات مفاسد اقتصادی و اخلال در نظام پولی و ارزی که آسیب های فراوانی را به دنبال داشت، امید به مردم بازگشت.

غلامحسین اسماعیلی پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب ورامین که در سالن شهرداری این شهرستان برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ما خوشحالیم در این ایام پس از ورود مجموعه قضایی ما به موضوعات مفاسد اقتصادی و اخلال در نظام پولی و ارزی که آسیب های فراوانی را به دنبال داشت، اما ورود مقتدرانه دستگاه قضایی امید را به مردم بازگرداند و وقتی با مردم مواجه می شویم زبان تشکر و قدردانی دارند که نسبت به این مفسدین خوب برخورد شده و می خواهند به همین جا بسنده نشود و کسانی که در حق مردم ظلم کرده اند نیز به سزای اعمال خود برسند.

وی با بیان اینکه امروزه همه  درحوزه های بانکی و خودرویی و پولی چه از متهمین واردکنندگان و چه از کسانی که در ورود خودرو و امثالهم نقش داشتند و چه کسانی کارها و اخلالاتی را در صنعت معدن به وجود آوردند تحت تعقیب دستگاه قضایی هستند گفت: در این راستا پرونده‌های تعدادی از آنها مهیای ارسال به دادگاه است و مردم شاهد این خواهند بود که قانون با هیچکس تعارفی ندارد و ان‌شاءالله با صلابت و اقتدار خواهیم توانست به یاری مردم بشتابیم و آسایش و امنیت را به مردم بازگردانیم.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به اینکه عدالت تنها در حوزه قضا و قضاوت نیست بیان داشت: کسانی که در قضاوت و حکم دادنشان و در خانواده و با کسانی که تحت مدیریت آنان قرار دارند به عدالت رفتار کنند در این زمینه فقط باید عدالت مد نظر باشد و حق نداریم بین افراد تبعیض قائل شویم.

وی با اشاره به انتصاب میرزایی برای خدمت در شهرستان ورامین گفت: میرزایی مطلق از مدیران خوب پرکار و با اخلاص و جانباز هستند و مدیری است که سالیان سال در ورامین و قبل تر در لرستان خدمت کرده‌اند و از قضات بسیار خوب می باشند.

اسماعیلی در خصوص رفتن بانوان به ورزشگاه ها گفت: حضور بانوان در استادیوم‌ها مشکل امروز مردم نیست که همه افراد و مقامات خود را درگیر آن کرده‌اند. امروز باید به مسائل بزرگتری فکر کنیم چرا که امروز فیفا گفته است که زنان باید در استادیوم حاضر باشند و فردا می‌گوید که زنان و مردان باید شانه به شانه هم و در کنار یکدیگر قرار بگیرند و روز دیگر موضوع حجاب را بیان می کنند لذا نباید به موضوعات پیش پا افتاده بیشتر از آن چیزی که هستند بها دهیم.

 

خواندن 180 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395