شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 13:11

اطلاعات تکميلي

  • همایش بین المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی و کلانشهرها

دریادار سیاری: از تحریم سازندگی به وجود می‌آوریم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معاون هماهنگ کننده ارتش، تصریح کرد: کسانی که ما را تحریم کرده‌اند، بدانند که ما از تحریم سازندگی به وجود می‌آوریم.

امیر دریادار سیاری در حاشیه همایش بین المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی و کلانشهرها، فرصت ها و چالش ها در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره تاثیرات تحریم‌های دولت آمریکا بر صنعت دریایی کشور اظهار کرد: با وجود تحریم‌های همه جانبه که طی سالیان گذشته وجود داشته و اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از ۲۲ بهمن ۵۷ و شاید حتی قبل تر از آن تحت تحریم بوده و در حال حاضر هم این تحریم‌ها وجود دارد، در آینده نزدیک شاهد الحاق ناو شکن سهند و زیر دریایی فاتح به ناوگان نیرو دریایی خواهیم بود.
وی با تاکید بر اینکه تمامی کسانی که ما را تحریم کرده اند، بدانند که ما از تحریم سازندگی به وجود می‌آوریم، درباره برخی تحلیل‌ها مبنی بر مواجهه مرزهای کشور با مشکل در پی اعمال تحریم‌های جدید، تصریح کرد: اگر کسی در خارج از کشور پیش‌بینی کرده که امنیت مرزهای کشور در دوران اعمال تحریم‌های جدید دچار مشکل شود، اشتباه کرده و یاوه گفته است.
سیاری خاطر نشان کرد: امنیت در مرزهای کشور به طور کلی برقرار است، اگر در طول زمان اتفاقی بیفتد دور از ذهن نیست، اما اینکه امنیت مرزهای کشور در مقایسه با مرزهای منطقه از چه ضریب امنیتی برخوردار است، قابل توجه است.مدیریت مرزهای ما به لطف خدا بسیار خوب است و آنچه که باعث ایجاد امنیت با این ضریب بالا شده پا در رکاب بودن نیروهای مسلح و همه سازمان های لشکری و کشوری است که در این زمینه اقدام می‌کنند. امروز امنیت خوبی در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی برخوردار است. امروز ایران امن‌ترین آسمان را دارد. همچنین در حوزه دریا و آبهای سرزمینی نه تنها امنیت را در آبهای خود، بلکه در خلیج عدن برقرار کرده‌ایم.

منبع:ایسنا
خواندن 646 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395