شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 15:54

اطلاعات تکميلي

  • حسین فرهنگی:

کاهش هزینه های اجتناب ناپذیر از بودجه ۹۸ ممکن نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حسین فرهنگی با اشاره به تلاش دولت برای تغییر روش در بودجه نویسی سال ۹۸ تاکید کرد: شرایط اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه آمریکا به نحوی است که می طلبد دولت بودجه سال 98 را متناسب بر واقعیت‌های جامعه تدوین کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: نحوه عملکرد دولت در اجرای بودجه سال ۹۷، برای بودجه نویسی و تدوین بودجه در سال ۹۸ می تواند تاثیر گذار باشد بنابراین دولت باید متناسب به گزارش هایی که از اجرای بودجه امسال ارائه کرده است نسبت به بودجه ریزی سال آینده اقدام کند.
مردم تبریز، آذرشهر و اسکو شورای اسلامی اظهار داشت: از سوی دیگر میزان در آمده کشور تاثیر مستقیمی بر بودجه نویسی برای سال ۹8 دارد با این حساب باقیمانده عملکرد بودجه ۹۷ می‌تواند تصویر واضحی از نحوه و روش بودجه ریزی در سال آینده ارائه دهد.
وی در خصوص صرفه جویی در هزینه‌های کشور بیان داشت: برخی هزینه های دولت و کشور اجتناب ناپذیر است و نمی توان از آنها در بودجه سال 98 چشم پوشی کرد، از سوی دیگر با شرایط پیش آمده برای کشور و با کاهش ارزش پول ملی، هزینه های اجتناب ناپذیر کشور افزایش هم خواهد یافت، بنابراین به راحتی نمی توان هزینه ها را کاهش داد.
وی عنوان کرد: با این حال در بخش هایی از هزینه ای کشور می توان تجدید نظر های داشت، هر چند که باید هزینه های جاری کشور مدنظر قرار گرفته و تامین اعتبار شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: به هر حال عملکرد دولت در اجرای بودجه سال 97 ماه‌های آتی می تواند نقش تعیین کننده ای در بودجه نویسی سال ۹۸ و افزایش درآمدهای مالیاتی داشته باشند.

منبع: خانه ملت
خواندن 258 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395