یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 12:26

7 انتصاب جدید در شرکت ملی حفاری ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در احکام جداگانه‎ای، قائم‎مقام، سرپرست معاونت عملیات حفاری، سرپرست معاونت امور فنی و مهندسی، سرپرست معاونت پروژه‎های حفاری، سرپرست مدیریت منابع انسانی، مشاور عالی و مشاور منابع انسانی و ساختار مدیرعامل این شرکت را منصوب کرد.

 سپهر سپهری؛ مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران، حمیدرضا خوشایند را به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل منصوب کرد و محمدرضا تاکایدی را که تا پیش از این عهده‎دار این سمت بود، به عنوان مشاور عالی خود برگزید.

سپهری در احکام دیگری، محمد آل‎خمیس را به عنوان سرپرست معاونت عملیات حفاری، مهران مکوندی را به عنوان سرپرست معاونت امور فنی و مهندسی، علیرضا لایجی را به عنوان سرپرست معاونت پروژه‎های حفاری و علیرضا زاهدزاده را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.

وی همچنین یونس بنی سعید را که پیش‎تر مدیریت منابع انسانی این شرکت را بر عهده داشت، به عنوان مشاور خود در امور منابع انسانی و ساختار شرکت انتخاب کرد.

این گزارش می افزاید: حمید رضا خوشایند پیش از این معاونت عملیات حفاری را بر عهده داشته است. معاونت فنی و مهندسی و همچنین معاونت پروژه های حفاری نیز پیش از این تحت مدیریت علیرضا لایجی و مهران مکوندی بوده است.

منبع: ایلنا

خواندن 165 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395