یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 15:53

اطلاعات تکميلي

  • حل مشکلات معیشتی، افزایش حقوق‌ها؛

مطالبه نمایندگان از وزیر اقتصاد در نشست فراکسیون مستقلین ولایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: مهمترین مطالبه نمایندگان عضو فراکسیون ایجاد رفاه برای مردم در فعال شدن شورای اقتصاد، حل مشکلات معیشتی مردم، اختصاص بودجه‌ برای ترمیم و افزایش حقوق‌ها و بسته‌های حمایتی مردم بود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ددر تشریح نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور آقای دژپسند، اظهار داشت: در جریان تحریم‌های سخت و ظالمانه ترامپ قرار گرفته‌ایم و تمام فشار رئیس جمهور آمریکا به کشور ما در حوزه اقتصاد است.
تعامل مجلس و دولت راهکار مقابله با تحریم‌ها
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشور باید بین مجلس و دولت تعامل خوبی ایجاد شود، گفت: نیاز داریم اقدامات فعالانه ضد تحریم برای خنثی کردن و بی اثر کردن تحریم‌ها انجام شود.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس مترصد است در فراکسیون‌های سیاسی مختلف نشست‌هایی را با وزیر امور اقتصاد و دارایی داشته باشد، ادامه داد: امروز فراکسیون مستقلین ولایی که اصول مبنای آن کار و حل مشکلات مردم با وزیر اقتصاد نشستی را برگذار کرد.
دغدغه‌های اقتصادی جامعه مورد بررسی قرار گرفت
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست مشترک فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر امور اقتصاد و دارایی دغدغه‌هایی در حوزه‌های مختلف از جمله حجم نقدینگی، نظام و فرارهای مالیاتی، مباحث گمرکی، اموال تملیکی، واگذاری اصل 44 قانون اساسی و سهمیه بندی سوخت مورد بحث قرار گرفت، تصریح کرد: مهمترین موضوع مطرح شده ایجاد رفاه برای مردم در فعال شدن شورای اقتصاد، حل مشکلات معیشتی مردم، اختصاص بودجه‌ برای ترمیم و افزایش حقوق‌ها و بسته‌های حمایتی مردم بود.
نشست مجدد فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر اقتصاد طی هفته جاری
نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مباحث مطرح شده در این نشست بسیار زیاد بود و به علت کمبودن زمان مقرر شد نشست دیگری با وزیر اقتصاد طی هفته جاری برای بررسی مسائل و تشکیل کارگروه‌هایی برگذار شود.

منبع: خانه ملت

خواندن 176 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395