دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 11:51

خانه ملت پیگیر رفع مشکلات بازنشستگان و کارگران معادن کرمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی بازنشستگان معادن استان کرمان در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود گفت: خانه ملت با تمامی توان پیگیر رفع سایر مشکلات بازنشستگان و کارگران معادن ذغال سنگ است.

محمدرضا پورابراهیمی روز یکشنبه در جریان سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور به استان کرمان در نشستی در فرمانداری شهرستان راور با اشاره به مشکلات اقتصادی معادن ذغالسنگ کرمان و فولاد افزود: با برنامه ریزی، اقدامات توسعه ای و مدیریت جدید در شرکت های معادن کرمان شاهد شکوفایی و رونق روز افزون در کشور هستیم.
وی ضمن تقدیر از عملکرد شرکت معادن ذغال سنگ کرمان در راستای رفع مشکلات بازنشستگان این معادن اظهار داشت: در این زمینه آمادگی همکاری با صندوق بازنشستگی فولاد کشور را خواهیم داشت.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور نیز ضمن تشکر از اقدامات نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران تصریح کرد: همدلی و اتحاد بوجود آمده بین مسئولان استان کرمان به عاملی برای پیشرفت کشور تبدیل شده است.
محمدجواد عسکری همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرمانداران را اصلی ترین عامل موفقیت شرکت معادن زغال سنگ در استان کرمان عنوان کرد و گفت: هدف اصلی این سازمان خدمت صادقانه به قشر کارگر، شکوفایی معادن و افزایش سرانه اشتغال در حوزه صنعت و معدن است.
رئیس مجمع نمایندگان و نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات صندوق بازنشستگی فولاد بیان کرد: اصلی ترین امر در بقای هر شرکت تولیدی، نیروی انسانی کارآمد آن شرکت است.
حسین امیری خامکانی خواستار توجه ویژه مدیران ارشد به قشر کارگر شد و افزود: باید نیروی انسانی صنایع و معادن استان کرمان تقویت شود و این حوزه مورد توجه بیشتر مسئولان استانی و کشوری قرار گیرد.
این آیین روز یکشنبه با حضور نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، فرماندار زرند، راور و کوهبنان و مدیرعامل شرکت ذغال سنگ کرمان و سایر مسئولان برگزار شد.
همچنین پس از این نشست ، مسئولان از مشکلات بازنشستگان آگاه شدند و قول مساعد برای پیگیری و رفع مشکلات این قشر دادند.

منبع: ایرنا
خواندن 162 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395