سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 10:23

اطلاعات تکميلي

  • سردار وحیدی:

آمریکایی‌ها به ناکارآمدی اعمال تحریم‌های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران اعتراف خواهند کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سردار احمد وحیدی درباره تاثیرگذاری تحریم‌های اخیر ایالات متحده بر بخش‌های مختلف کشور اظهار کرد: اصولا تحریم‌های آمریکا که از دید خودشان بسیار گسترده است، قابلیت تحقق ندارد و نمی‌تواند آنها را به اهدافشان برساند.

وی به بیان دلایل عدم دستیابی آمریکا به اهداف خود با اعمال تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: راهکارهایی که ایران برای مقابله با تحریم‌ها در اختیار دارد، ابتکارات و خلاقیت‌هایی که ایران دارد، موقعیت ژئوپلتیکی و جغرافیایی ایران و همچنین روابط خارجی ما و طراحی‌هایی که در حوزه اقتصاد درون‌زا در داخل کشور انجام شده اصولا به آمریکایی‌ها خیلی میدان نمی‌دهد که بتواند تحریم‌های خود را عملیاتی کند.
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با بیان اینکه بی تردید بعد از مدتی آمریکایی‌ها در سیاست خود شکست می‌خورند و از اعمال تحریم‌های جدید سرخورده می‌شوند، خاطر نشان کرد: بعد از مدتی آمریکایی‌ها همچنان که در دوره قبل هم اتفاق افتاد، خود به ناکارآمدی اعمال تحریم‌های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران اعتراف خواهند کرد.
وحیدی با تاکید بر اینکه دوران تحریم‌های جدید خیلی طول نمی‌کشد، اظهار کرد: فکر می‌کنم دوره تحریم‌های جدید یکسال الی یکسال و نیم بیشتر طول نمی‌کشد و آنها خواهند فهمید که با تمام تحریم‌هایی که اعمال کرده‌اند، کار به جایی نمی‌رسد.

منبع: ایسنا
خواندن 878 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395