چهارشنبه, 07 آذر 1397 ساعت 10:02

آغاز همایش نظام فکری آیت ‌الله خامنه ‌ای در کرمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
همایش ملی نظام فکری « آیت ‌الله خامنه ‌ای در گستره فرهنگ » با حضور جمعی از میهمانان ملی و استانی در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان آغاز به کار کرد.

همایش ملی نظام فکری آیت ‌الله خامنه ‌ای در گستره فرهنگ به همت دانشگاه شهید باهنر کرمان و با همکاری جهاد دانشگاهی استان کرمان، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های سراسر استان، موسسه صدرا، موسسه انقلاب اسلامی، مرکز حفظ و نشر دیدگاه‌ های مقام معظم رهبری و تعدادی از دانشگاه‌ های بزرگ کشور و این استان برگزار شد.
فرصت ارسال مقالات تا هفتم آبان ماه سال جاری اعلام شده بود که در این مدت 170 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال و از این تعداد 80 مقاله برگزیده شد که 25 مقاله امروز در همایش به صورت سخنرانی و پوستر ارائه می شود.
مناسبت فرهنگ با سیاست، اقتصاد، امنیت و فناوری، پدیده های نوظهور و فرهنگ، وظایف و حدود نظام اسلامی در عرصه فرهنگی، عناصر پیشران، بنیادها و مبانی فرهنگ، مدیریت فرهنگ و چیستی و قلمرو فرهنگ از محورهای این همایش است.
کتاب چکیده مقالات این همایش تهیه شده و تقدیم فرهنگ دوستان و مهمانان حاضر در همایش خواهد شد.
کارگاه آموزشی برای فعالان و تشکل‌ های فرهنگی دانشگاه شهید باهنر و همایش منشور فرهنگی انقلاب اسلامی از جمله پیش نشست های این همایش بود.
جنبه‌ های کاربردی مسائل فرهنگی در این همایش مورد توجه قرار گرفته است و این همایش با رویکرد ساده زیستی و با حداقل مسائل مالی و با بهره گیری از امکانات موجود استان برگزار می شود.

منبع: ایرنا
خواندن 1022 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395