دوشنبه, 12 آذر 1397 ساعت 16:59

۲۵ آذر رئیس‌جمهور برای دفاع از بودجه ۹۸ به مجلس می‌آید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که رییس جمهور برای دفاع از لایحه بودجه ۱۳۹۸ در جلسه روز یکشنبه ۲۵ آذرماه حضور پیدا می‌کند.

علیرضا رحیمی اظهار کرد: اگر دولت در موعد قانونی یعنی در ۱۵ آذرماه بودجه را تحویل مجلس شورای اسلامی بدهد مجلس آن را به کمیسیون برنامه و بودجه جهت رسیدگی خواهد داد و کارهای مقدماتی همچون چاپ و تکثیر بودجه و توزیع بین نمایندگان انجام می شود.
به گفته وی رییس جمهور نیز برای دفاع از بودجه در جلسه یکشنبه دو هفته آینده مجلس(۲۵ آذر) حضور پیدا می‌کند.
بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نیز در این باره گفت: مجلس آمادگی برگزاری جلسه علنی در روز پنج‌شنبه هفته جاری برای حضور رییس جمهور جهت دفاع از بودجه را دارد. اگر دولت این موضوع را اعلام کند ما از مجلس شورای اسلامی برای برگزاری جلسه در چنین روزی رای‌گیری خواهیم کرد.
علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو دیگر هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: طبق قانون دولت باید تا پانزدهم آذرماه بودجه را به مجلس ارائه کند ما منتظر هستیم که دولت حداکثر تا پنج‌شنبه به مجلس شورای اسلامی بودجه را تقدیم نماید، لذا آمادگی تشکیل جلسه در روز پنج شنبه را داریم.
جلسات علنی مجلس شورای اسلامی هفته آینده برای سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه تعطیل است.

منبع: ایسنا
خواندن 180 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395