چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 15:07

بهره برداری از قطعه ۳ باند دوم محور ایوانکی-آبسرد، با حضور وزیر راه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
با بهره برداری از قطعه ۳ باند دوم محور ایوانکی-آبسرد، با حضور وزیر راه و شهرسازی، باند دوم محور گرمسار تا دماوند در استان سمنان تکمیل شد.

محمد اسلامی که به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی دو پروژه راهسازی به استان سمنان سفر کرده است، در جریان این سفر ابتدا پروژه قطعه ۳ باند دوم ابوانکی-آبسرد را افتتاح کرد.
گفتنی است پروژه تعریض و چهارخطه محور گرمسار-ایوانکی-آبسرد- دماوند در استان های سمنان و تهران قرار دارد که ۱۷.۵ کیلومترآن در استان سمنان و ۲۷.۵کیلومتر در حوزه استحفاظی استان تهران قرار دارد. از ۱۷.۵ کیلومتر واقع در استان سمنان ۲ قطعه در سنوات گذشته تکمیل شده بود و امروز باقی مانده واقع در قطعه ۳ با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.
هزینه لازم برای تکمیل ۱۷.۵ کیلومتر واقع در استان سمنان، ۱۶ میلیارد تومان برآورد شده است و هزینه قطعه ۳ بیش از ۸ میلیارد تومان برآورد شده است.
در ادامه این سفر عملیات اجریی باند جنوبی محور ایوانکی- گرمسار به طول ۸ و نیم کیلومتر با دستور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
گفتنی است طبق نظر مسوولان استانی انجام این پروژه و بهره‌برداری از آن نقش مهمی در کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی دارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
خواندن 317 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395