شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 09:26

گشایش نمایشگاه توانمندی های نیروی دریایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.

این‌نمایشگاه صبح روز  شنبه  با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش و امیر دریادار حسین‌ خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در ستاد فرماندهی این نیرو آغاز به کار کرد.
در این ‌نمایشگاه علاوه بر نمایش بخش هایی از سیستم های دفاعی به کار گرفته شده در ناوشکن ها، بخشی از تجهیزات زیردریایی های کلاس غدیر نیز به نمایش در آمده اند.
سیستم های جنگ‌الکترونیک نیروی دریایی ارتش، سیستم های رادیویی و تجهیزات بی سیمی‌نداجا از دیگر تجهیزات به نمایش در آمده در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی راهبردی ارتش است.
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه همچنین دستاوردهای دفاعی از جمله توانمندی پهپادی خود را به نمایش گذاشته بود.
سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش بخش هایی از ماکت های شناورها و ناوشکن های نسل آینده نداجا را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.
نمایش بخشی از امکانات و تجهیزات امداد و نجات نیز بخش دیگری از توانمندی های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
در حاشیه این نمایشگاه دریادار سیاری ازطریق سیستم های ارتباطی جدید به نمایش درآمده با ناوگروه پنجاه و هشتم ارتش که اکنون درخلیج عدن در ماموریت است به صورت زنده گفت و گو کرد.

منبع: ایرنا
خواندن 892 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395