شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 10:15

اطلاعات تکميلي

  • رییس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی:

مطابق با تهدیدات روز، تجهیزات نیروی دریایی را طراحی و تولید می کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رییس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: مطابق با تهدیدات روز، تجهیزات مورد نیاز نیروی دریایی را طراحی و تولید می کنیم.

امیر دریادار دوم «مجید مقصودی» روز شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نداجا در ستاد فرماندهی این نیرو افزود: جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش از 35 سال گذشته در منطقه یکم دریایی بندرعباس کار خود را آغاز کرد.
وی با بیان این که این بخش از نداجا فعالیت خود را با قطعه سازی شروع کرد، یادآور شد: سازمان جهاد خودکفایی ارتش تلاش مستمری برای دستیابی به تجهیزات و ارتقا توان رزمی مورد نیاز خود انجام می دهد.
رییس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش با بیان این که دستاوردهای جدید منطبق با تهدیدات ساخته می شوند، گفت: امروز با افتخار شاهد به آب اندازی ناوشکن سهند و زیردریایی های جدید توسط نیروی دریایی هستیم‌.
دریادار مقصودی تاکید کرد: مجموعه فنی و مهندسی نیروی دریایی ارتش به خودکفایی بسیار خوبی دست یافته است.
وی با بیان این که در چند ماه اخیر شاهد تلاش استکبار جهانی علیه ایران با ابزار تشدید تحریم ها هستیم، اظهارداشت: دستاوردهای نیروهای مسلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است.
رییس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش افزود: تحریم های نخ نمای دشمنان تهدید نیستند بلکه موتور پیشرانی برای ارتقای توان نداجا و سربلندی ایران اسلامی هستند.
دریادار مقصودی خاطرنشان کرد: سازمان جهاد خودکفایی نداجا در زمینه های ساخت سامانه های موشکی، پروازی و زیرسطحی مورد نیاز این نیرو نیز فعالیت می کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری این ‌نمایشگاه اشاره کرد و گفت: نمایشگاه توانمندی های نیروی‌دریایی دائمی است و تا دو ماه آینده دستاوردهای جدید این نیرو در این نمایشگاه رونمایی می شود.
نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش و امیر دریادار حسین‌ خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز در ستاد فرماندهی این نیرو گشایش یافت.

منبع: ایرنا
خواندن 910 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395