شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 10:35

آغاز مذاکرات پتروشیمی امیرکبیر با مشتریان آسیایی در اوراسیا پلاست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: شرکت پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده مواد اولیه پلیمری مذاکرات خود را با مشتریان آسیایی و اروپایی در نمایشگاه eurasia 2018 plast آغاز کرد.

این نمایشگاه کار خود را از ۱۴ آذرماه با حضور شرکت های بزرگ تولیدکننده مواد اولیه، تجهیزات و صنایع پایین دستی صنعت پتروشیمی از ۴۱ کشور دنیا آغاز کرد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد اولیه پلیمری در آسیا است.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده مواد اولیه پلیمری در آسیا در نمایشگاه eurasia 2018 plast ترکیه حضور پیدا کرد.

در این نمایشگاه حدود یک هزار شرکت بزرگ تولیدکننده صنعت پلاستک از ۴۱ کشور دنیا حضور دارند و از ۸۴ کشور نیز بازدیدکننده دارند.

شرکت کنندگان در نمایشگاه صنعت پلاستیک و پتروشیمی ترکیه از شرکت های بزرگ تولیدکننده مواد اولیه و تجهیزات و صنایع پایین دستی صنعت پتروشیمی می باشند.

از ۱۴ ام آذرماه آغاز به کار کرد و در ۱۷ آذرماه به کار خود پایان می دهد.

  توسعه بازار آسیا و اروپا هدف اصلی پتروشیمی امیرکبیر از حضور در نمایشگاه

شرکت پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده مواد اولیه پلیمری مذاکرات خود را با مشتریان آسیایی و اروپایی در نمایشگاه eurasia 2018 plast آغاز کرد.

این نمایشگاه با حضور شرکت های بزرگ تولید کننده مواد اولیه، تجهیزات و صنایع پایین دستی صنعت پتروشیمی فرصتی بهینه را برای شرکت کنندگان به منظور مذاکره با مشتریان آسیایی، اروپایی و شرکت های مختلف تامین کننده تجهیزات فراهم می کند که بدون شک فصل تازه ای برای توسعه بازار آسیا و اروپا شرکت های تولید کننده خواهد بود.

 

 

خواندن 98 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395