شنبه, 01 دی 1397 ساعت 13:49

اتمام مسکن مهر در اولویت دولت است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اتمام مسکن مهر در اولویت دولت است، گفت: تقویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و نظام پایدار، عادلانه و مستمری برای توجه به پرسنل راهداری ایجاد خواهد شد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ایستگاه راهداری زمستانی استان البرز با اشاره به مشقات کار راهداران گفت: برخی کارها وجود دارد که اگر در آن عشق و ایمان وجود نداشته باشد ارزش‌های خود را از دست خواهد داد کسانی که در راهداری کار می کنند عاشقانه فعالیت می‌کنند. 

وی افزود: زندگی آن‌ها راه، ایمن سازی راه و یاری رساندن به مردم است. در همین چند روز گذشته اتفاقی که در کردستان رخ داد و کاری که بچه‌های راهداری انجام دادند ستودنی است. ما وظیفه خود می‌دانیم که به این قشر رسیدگی خاص انجام دهیم و از خدمات آن‌ها سپاسگزاریم.

وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز راهدار گفت: انشالله با برنامه‌هایی که آقای حسن‌نیا- رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای - اجرا می‌کند نظام پایدار، عادلانه و مستمری برای توجه به این قشر ایجاد خواهد شد. 

وی ادامه داد: تجهیز و نوسازی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یکی از برنامه های جدی است که شروع شده است و ماشین آلات جدیدی که به راهدار خانه‌ها ملحق می‌شود و همچنین ایجاد راهدارخانه‌ها نشان از برنامه مدونی دارد که برای تقویت راهداری آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

مسکن مهر اولویت دولت است

اسلامی در ادامه با اشاره به پروژه مسکن مهر تصریح کرد: مسکن مهر از پروژه‌های اولویت‌دار دولت است و باید در شهرهای مختلف با کمک خود مردم تکمیل شود.

وی با اشاره به مشکل کمبود نقدینگی افزود: مشکل کمبود نقدینگی همه جا وجود دارد اما پروژه‌های مسکن مهر هر کدام مبتلا به مشکلات خاص خود هستند.

وزر راه و شهرسازی ادامه داد: برخی از این مشکلات قراردادی، برخی حقوقی و برخی مربوط به خود شرکت‌هاست. ما به صورت ویژه به این مساله نگاه می‌کنیم و برای حل این مشکلات دستورات ویژه داده شده است.

این عضو کابینه دوازدهم با بیان اینکه مسکن مهر در حال خروج از توقف است اظهار داشت: هر کدام از این پروژه‌ها مسائل خاص خود را دارد اکنون ۲۶۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده است اما برخی تجهیزات را کم دارد و آب، برق و گاز آن‌ها تامین نشده است. برخی از پروژه‌ها نیز کارهای باقی مانده ساختمانی دارد.

وی افزود: برای هر پروژه راهکارهای خاص رفع مشکلات آن پروژه پیش‌بینی شده است.

منبع: ایلنا

خواندن 237 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395