شنبه, 08 دی 1397 ساعت 13:24

ردیف بودجه خرید تضمینی چای به قوت خود باقی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس سازمان چای گفت: ردیف بودجه خرید تضمینی محصول باغ‌های چای شمال همچنان به قوت خود باقی است.

منطقه گیلان، حبیب جهانساز با اشاره به انتشار خبرهایی مبنی بر حذف ردیف بودجه خرید تضمینی برگ سبز چای در لایحه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی و ایجاد نگرانی در میان چایکاران، گفت: ردیف بودجه خرید تضمینی محصول باغ‌های چای شمال همچنان به قوت خود باقی است .

وی اضافه کرد: این ردیف بودجه از حالت اختصاصی خرید هر یک از این محصولات، به صورت تجمیعی با عنوان خرید تضمینی محصولات کشاورزی و تامین نهاده‌ها و عوامل تولید تغییر یافته است .

رییس سازمان چای با بیان اینکه دفترچه‌های خرید تضمینی برگ سبز از چایکاران برای سال آینده آماده شده و از هفته آینده توزیع آن آغاز خواهد شد، ادامه داد: چایکاران همچون روال سالهای قبل با ورود به باغ‌های چای به‌زراعی، شخم و هرس را به خوبی انجام دهند.

جهانساز با اشاره به پیش‌بینی اعتبارات لازم برای عملیات به‌زراعی و تامین نهاده‌ها از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی گفت: چایکاران برای تامین نهاده‌ها ازجمله کودهای فسفاته و پتاسه اقدام کنند و برای خرید تضمینی محصول سال آینده نیز نگران نباشند.

منبع: ایسنا

خواندن 288 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395