دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 15:40

صندوق تخصصی صنعت طیور راه اندازی می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 مدیر عامل صندوق کار آفرینی آمید گفت: صندوق تخصصی صنعت طیور برای تامین مالی این بخش راه اندازی می شود.

«اصغر نورالله زاده» روز دوشنبه در همایش ملی راهکارهای تحول کسب و کار در صنعت طیور، افزود: ایجاد صندوق های تخصصی از برنامه های صندوق کار آفرینی آمید است که بزودی در صنعت طیور راه اندازی می شود.
وی ادامه داد: این صندوق، تامین مالی صنعت طیور در مواقع لزوم را انجام می دهد و تسهیلات آن به صورت مستقیم برای خرید کالاها اختصاص می یابد.
نورالله زاده گفت: مزیت این صندوق پیشگیری از پرداخت های نامناسب است و نیازهای واقعی را پوشش می دهد.
مدیر عامل صندوق کار آفرینی آمید با بیان اینکه تاکنون چنین صندوقی برای تامین مالی صنعت طیور وجود نداشته و تامین مالی این بخش بر اساس نیازهای فردی بوده است، اضافه کرد: این صندوق راهکار مناسبی برای تامین مالی صنعت طیور به شمار می رود.
وی افزود: صندوق های تخصصی محصول نیز راه اندازی خواهد شد.
همایش ملی تحول در صنعت طیور کشور با هدف بررسی راهکارهای کاربردی جدید در صنعت طیور برگزار شده است.
در این همایش مسایل مربوط به پرورش جوجه های یک روزه، دستگاه های نوین جوجه کشی، قیمت و صادرات این محصولات به کشورهای همسایه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
همچنینن در این همایش، حمل و نقل نامناسب و غیرتخصصی طیور که باعث تلف سالانه 12 میلیون قطعه جوجه یک روزه (معادل 2 درصد ضایعات در بخش تولید مرغ گوشتی) و خسارت 760 میلیارد تومانی می شود، بررسی خواهد شد.

منبع: ایرنا
خواندن 148 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395