شنبه, 15 دی 1397 ساعت 16:02

پیمانکاران مسکن مهر پردیس حق تعطیلی کارگاه را ندارند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس به سازندگان مسکن مهر هشدار داد که بارش برف به هیچ عنوان نباید مانع اجرای پروژه‌های مسکن مهر باشد

سید مهدی هدایت روز شنبه با تاکید بر مغتنم شمردن زمان و استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای پیشبرد عملیات اجرایی مسکن مهر اظهارداشت: تعطیلی کارگاه‌ها به بهانه برف از سوی پیمانکاران ممنوع است.
وی گفت: تمامی سازندگان وظیفه دارند با تدابیر فنی و افزایش تعداد نفرات در اکیپ (گروه) های عملیاتی کارهای باقی مانده را پیش ببرند و از زمان حداکثر استفاده را داشته باشند.
هدایت بیان کرد: از دو روز گذشته شاهد بارش نزولات آسمانی در پردیس بودیم و با تلاش شبانه‌روزی تیم خدمات شهری شرکت عمران اینک راه‌های دسترسی تمامی فازهای مسکن مهر باز است.
 ساخت مسکن مهر شهرستان پردیس در فاصله حدود 20 کیلومتری پایتخت از اواخر دولت دهم آغاز شده اما همچنان مراحل تکمیل برخی فازهای آن نیمه تمام است.
ساخت مسکن مهر پردیس در قالب فازهای مختلف از سال ۱۳۸۹ آغاز و تاکنون حدود 29 هزار واحد تحویل شده است.
در مجموع قرار است ۸۲ هزار واحد پس از احداث به متقاضیان تحویل شود.
طی چند ماه اخیر ساخت و ساز در بخش های مختلف این پروژه بویژه فاز 11 که طی سال های گذشته مشکلات زیادی در تکمیل و تحویل داشته سرعت گرفته و به گفته مسئولان متولی سه هزار واحد این فاز اکنون در مرحله آماده تحویل به متقاضیان است.
شهرستان پردیس براساس سرشماری سال 95، 170 هزار نفر جمعیت دارد و پس از بارگذاری کامل مسکن مهر، جمعیت آن برای افزون بر 600 هزار نفر هدفگذاری شده است.

منبع: ایرنا

خواندن 294 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395