سه شنبه, 25 دی 1397 ساعت 11:58

تولید برند‌های خارجی در ایران امکان‌پذیر می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرکل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در نامه ای خطاب به شرکت های تولید کننده و واردکننده فرآورده های آرایشی و بهداشتی اعلام کرد که در نظر دارد شرکتهای تولیدی داخل دارای ظرفیت خالی و امکان تولید تحت سفارش را به متقاضیان خارجی یا نمایندگان داخلی آنها معرفی کند.

 متن نامه بدین شرح است:

در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر حمایت از کالا و تولید ایرانی و سیاست های سازمان در باب امکان پذیر کردن تولید برندهای خارجی در ایران این اداره کل در نظر دارد نسبت به معرفی شرکت های تولیدی داخلی دارای ظرفیت خالی و امکان تولید تحت سفارش به متقاضیان خارجی یا نمایندگان داخلی آنها اقدام نماید.

لذا از متقاضیان محترم تقاضا دارد هر چه سریعتر حداکثر تا تاریخ ٢٠ بهمن ١٣٩٧ نسبت به ارسال تقاضای خود اقدام نمایند، بدیهی است این اداره کل پس از دریافت تقاضاهای فوق در اسرع وقت نسبت به بررسی امکانات تولید، GMP و دیگر شرایط مورد نظر اقدام و لیستی از متقاضیان و امکانات تولیدیشان را در اختیار متقاضیان تولید تحت سفارش خارجی یا نمایندگان داخلی شان قرار خواهد داد.

منبع: ایلنا

خواندن 216 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395