سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 11:56

کسب گواهینامه استاندارد مدیریتی توسط پتروشیمی امیرکبیر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

شرکت پتروشیمی امیرکبیر موفق به کسب گواهینامه های استاندارد مدیریتی از شرکت Quality Austria شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، این شرکت در راستاي صحه گذاري بر عملكرد فرآيندهاي جاري سازمانی، امروز برنامه مميزي خارجي خود را با حضور تيم 5 نفره از مميزان حوزه هاي مديريت كيفيت  ISO 9001 ، مديريت بهداشت و ايمني ISO 45001 ، مديريت محيط زيست  ISO 14001 ، مديريت انرژي ISO 50001  و مديريت ريسك  ISO 31000برگزار کرده و در پايان موفق به كسب گواهينامه هاي استاندارد ايزو از شركت Quality Austria اتريش شد.
اين مميزي در روز دوشنبه مورخ 13 اسفند در سطح كليه ادارات و واحدهاي مجتمع بر اساس برنامه ريزي قبلي، انجام شد، در جلسه افتتاحيه نیز با حضور مديران شركت و تيم مميزي،  ضمن تاكيد بر رعايت كليه الزامات استانداردها توسط مجموعه واحدها و ادارات و همچنین آمادگي انجام شده جهت ارائه شواهد و مستندات مربوطه ، اقدامات لازم برای انجام مميزي صورت گرفت.
 پس از حضور مميزان در واحدها و ادارات و بررسي مستندات و شواهد مختلف، بر رعايت و برآورده سازي الزامات كليه استانداردها تاكيد شد، بر همين اساس با توجه به موفقيت شركت در استقرار مناسب استانداردهاي ايزو در مجتمع، در نهايت گواهينامه هاي مربوطه براي مدت 3 سال به اين شركت اعطا شد.
 گفتنی است ؛ پتروشیمی امیرکبیر از سال 84 و پس از راه اندازی واحدها، اقدام به اخذ استانداردهای مدیریتی نموده و به صورت سالانه بر اساس ممیزی های داخلی و خارجی، گواهینامه های مربوطه تمدید و به روزآوری می شود.
 
 
 
خواندن 142 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395