سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 13:09

پیام قدردانی مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 مدیر عامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی؛عبدالرضا غلامی، طی نامه ای از عوامل، حامیان و شرکت کنندگان در جشن های ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و هشتمین دوره جشنواره فرهنگی هنری اقوام ایران زمین قدردانی کرد.

 
بسم الله الرحمن الرحیم
"یا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْناکُمْ مِنْ ذَکَرٍ وَ أُنْثى‏ وَ جَعَلْناکُمْ شُعُوباً وَ قَبائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاکُم‏".  حجرات، 13 
 سپاس بیکران از خالق بی همتا و آفریننده همه انسان ها در هر لباس و پوشش، حمد و ستایش مخصوص اوست که همه را در رنگ ها و چهره های گوناگون در کنار هم خلق کرد و این چنین سرنوشت آدمی را رقم زد.
پس از برگزاری سلسله جشن ها و ویژه برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی در بندرماهشهر، بندرامام(ره)، چمران، شهرک طالقانی و شهرک بعثت و برپایی ۱۰ روزه جشنواره اقوام ایران زمین با چندین ماه پیگیری مستمر، اکنون با اطمینان خاطر می توان گفت که بی شک خود مردم بازیگران اصلی این میدان بوده اند و بدین جهت مراتب قدرشناسی بیکران خود را در برابر عظمت شما مردم عزیز تقدیم می دارم.
در مدت برگزاري برنامه ها بویژه جشنواره اقوام پيام هايي سرشار از محبت، لطف و بذل عنايت دريافت شد که روشنای راه پیش رويمان در آينده است.
بي شك کارهاي بزرگ تنها با همفكري،همياري و همکاری همگان به سر منزل مقصود مي رسد و جشنواره فرهنگی هنری اقوام ایران زمین که امسال هشتمین دوره خود را پشت سر گذاشت نمونه بارزی از اين مقوله است كه در آن گروه های مختلف دست به دست یکدیگر دادند و مانند حلقه های یک زنجیره اتحادی مثال زدنی را خلق كردند و مهم تر از همه حضور بي بديل مردمي بود که دعوت صنعت پتروشیمی را اجابت کرده و به مجموعه برنامه های فرهنگی-هنری ۴۰ سالگی انقلاب و ۱۰ شب  ماندگار جشنواره اقوام كه اجراي آنها بيش از يكماه به طول انجاميد هويت بخشيد که لازم مي دانم  نهایت سپاس خود را به آستان مردم عزيز، كاركنان، خانواده ها و بزرگان عشاير و طوايف ابراز دارم.
در اين راه و ايفاي نقش در ساير وجوه مسئوليتهاي اجتماعي از ايجاد زيرساخت هاي مولد گرفته تا فعاليت هاي توسعه انساني؛ حمایت، رهنمود و همياري مادی، معنوی و فکری مديران محترم عامل شركت هاي پتروشيمي منطقه و مدیرعامل محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس قابل ستايش است.
حضور استاندار محترم خوزستان، مشاور محترم وزیر نفت، فرماندار عزيز، مدیران عامل شرکت های پتروشیمی و سایر مدیران استان و شهرستان بر انگیزه و ارتقا توان تیم اجرایی تاثیر بسزایی داشته  که جا دارد از این بذل توجه قدردانی کرد..
حضور گرم و پررنگ هنرمندان، اصحاب رسانه، اعضاي مجمع روابط عمومي شركت ها و ساير فعالین جای تشکر و امتنان دارد.
در پايان جا دارد از كاركنان شركتها و خانواده هاي محترمشان كه نقش آفرينان اصلي جشنواره اقوام ايران زمين هستند و همكاران تلاشگرم در شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنايع پتروشيمي بویژه مجموعه فرهنگي اجتماعي، حراست، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت شهرک بعثت، روابط عمومي، حمل و نقل، خدمات اجتماعی و پارک ارم  که با چندین ماه فعاليت شبانه روزی ايام با نشاطي را براي خانواده ها فراهم كردند تشكر كنم.
خواندن 155 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395