چهارشنبه, 15 اسفند 1397 ساعت 11:14

تقدیر کارکنان پتروشیمی بندر امام از مدیر عامل شرکت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: كاركنان قرادادي مدت موقت و پيمانكار جاري شركت سهامي پتروشيمي بندرامام و همچنين شركت هاي تابعه هلدينگ خليج فارس مستقر در شهرستان ماهشهر و منطقه ويژه اقتصادي بندرامام خميني (ره) از زحمات و پيگيري هاي مجدانه مهندس حميدرضا رستمي مديرعامل شركت سهامي پتروشيمي بندرامام تقدير و تشكر بعمل آوردند.

شركت سهامي پتروشيمي بندرامام با سرلوحه قراردادن شعار شركتي پويا با تكيه بر قانونمداري ، خردورزي و مشاركت عمومي همواره نيروي انساني خود را بعنوان شريك استراتژيك و مهمترین منبع کسب مزیت رقابتی در نظر داشته است و در همين راستا طي سال جاري با دستورات و پيگيري هاي مهندس حميدرضا رستمي مديرعامل اين شركت طرح طبقه بندي و ساماندهي مشاغل و بهبود وضعيت رفاهي و معيشتي كاركنان قرادادي مدت موقت و پيمانكاري مستمر را در سطح پتروشيمي بندرامام و همچنين شركت صنايع پتروشيمي خليج فارس (هلدينگ خليج فارس) آغاز نمود.
گفتني است پتروشيمي بندرامام به عنوان اولين شركت در صنعت پتروشيمي كشور طرح طبقه بندي و ساماندهي مشاغل ، يكسان سازي حقوق و مزايا ، رفع محدوديت هاي معيشتي و رفاهي را به مرحله اجرا رسانده است، در همين راستا جمعي از كاركنان و كارگران قرادادي مدت موقت و پيمانكاري مستمر شركت سهامي پتروشيمي بندرامام و نيز ديگر شركت هاي تابعه هلدينگ خليج فارس مستقر در شهرستان بندرماهشهر و منطقه ويژه اقتصادي بندرامام خميني (ره) با اهداء لوح تقدير ، مراجعه حضوري ، ارسال پيام و نصب بنر از مهندس حميدرضا رستمي به منظور زحمات و پيگيري هاي مستمر و موثر در جهت حمايت از مطالبات صنفي ، رفاهي و معيشتي كاركنان تجليل و تقدير بعمل آوردند.
Bandar-e Emam petroleum

اين درحاليست كه پيش از اين نيز جمعي ديگر از كاركنان قراردادي و پيمانكار جاری شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به صورت کاملاً خودجوش و داوطلبانه از مدیرعامل شرکت به منظور اجرا و پيگيري طرح مذكور تقدير و تشكر نموده بودند.
مي توان افزود پتروشيمي بندرامام علاوه بر اجراي طرح ساماندهي ياد شده موفق شد با دستور ويژه مديريت ارشد شركت و در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي به منظور همياري و كمك به جامعه پيرامون خود ، با تدوين برنامه هاي منظم و از پيش مشخص شده و همچنين با توافقات صورت گرفته با شركت هاي پيمانكاري، توانست تمامي كارگران موقتي پروژه اي را تا 20 فروردين سال ١٣٩٨ در مجتمع خود نگهدارد و هيچ كدام را طي سال جاري تعليق و اخراج نكند.
گفتنی است؛ پتروشيمي بندرامام با داشتن نزديك به 8 هزار نفر نيروي انساني يكي از بزرگ ترين شركت هاي صنعتي كشور از اين حيث محسوب مي شود كه همواره در جهت توانمند سازي نيروي انساني ، حفظ جايگاه و كرامت انساني كاركنان ، رفاه و رضايت هرچه بيشتر كاركنان و خانواده آنها پيشرو بوده و گام هاي بلندي برداشته است.
خواندن 198 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395