دوشنبه, 20 اسفند 1397 ساعت 10:42

طرح‌ جامع مسکن و طرح هادی بازنگری و نتیجه به ستاد اعلام می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع مدیران معماری و شهرسازی استان‌های کشور، گفت: برنامه ریزی در خصوص تامین مسکن از طریق نیازسنجی در طرح جامع مسکن انجام می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرزانه صادق ‌مالواجرد دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در همایش یک روزه معاونان معماری و شهرسازی استان‌های سراسر کشور، ضمن تبیین سیاست‌های شورای‌عالی شهرسازی و معماری در دوره جدید، گفت: بخشنامه‌ای از سوی معاونت مسکن و ساختمان برای تمامی استان‌های کشور ابلاغ شده است که در بند اول آن در خصوص بازنگری و تجدید نظر در طرح جامع مسکن تاکید شده است.
وی ادامه داد: ازتمامی مدیران معماری و شهرسازی استان‌های سراسر کشور می‌خواهم که در خصوص بازنگری و تجدیدنظر در طرح جامع مسکن، مطالعات جامعی انجام دهند و نتایج را ظرف مدت زمان یک ماهه به ما اعلام کنند.

طرح‌ جامع مسکن

دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، با تاکید بر اینکه بازنگری طرح جامع باید با نیازسنجی به مسکن انجام شود، افزود: برنامه ریزی در خصوص تامین مسکن از طریق نیازسنجی در طرح جامع مسکن انجام می‌شود.
صادق‌مالواجرد اعلام کرد: چهل سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد. انتظار می‌رود در زمینه پاسخگویی به نیاز مسکن بلوغی حاصل شده باشد و به نیاز مسکن دهک یک و دو پاسخی در خور داده شود.
وی با تاکید بر اینکه تامین مسکن دهک یک و دو در نیازسنجی و بازنگری طرح جامع باید مدنظر مدیران معماری و شهرسازی استان‌های سراسر کشور باشد، خاطرنشان کرد: تلاش کنیم تا عقب‌ماندگی‌های بخش مسکن را بنابر این نیاز جبران کنیم.
خواندن 365 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395