سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 11:11

روحانی: آمریکا و غرب در شکست تروریسم هیچ نقشی نداشتند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

روحانی افزود: برغم تبلیغاتی که می شود آمریکا و غرب در شکست تروریسم هیچ نقشی نداشتند و صرفا با برخی بمباران ها دست به عملیات نمایشی می زدند.

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: هدف دشمنان از ایجاد و حمایت از داعش، برپایی درگیری ها و جنگ های دینی و فرقه ای میان کشورهای منطقه بود.
دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه طی سخنانی در نشست صمیمی با سران ادیان، مذاهب، قومیت ها و عشائر عراق گفت: دشمنان با ایجاد داعش می خواستند منطقه را به آتش بکشند و میان ملت های آن دشمنی و جنگ و خونریزی براه بیاندازند.
وی گفت: ملت های منطقه و در راس آن ملت قهرمان عراق با پایمردی و ایستادگی موفق شدند این توطئه را خنثی و تروریسم را شکست دهند و جمهوری اسلامی نیز مفتخر است که در کنار ملت و دولت عراق ایستاد.
روحانی افزود: برغم تبلیغاتی که می شود آمریکا و غرب در شکست تروریسم هیچ نقشی نداشتند و صرفا با برخی بمباران ها دست به عملیات نمایشی می زدند.
وی هشدار داد که تروریسم هنوز کاملا از بین نرفته اند و آمریکایی ها خواب های دیگر برای منطقه دیده اند و در حال انتقال تروریست ها به سایر کشورهای منطقه به آسیای میانه و قفقاز و افغانستان هستند.
دکتر روحانی خواستار وحدت و همبستگی ملت های منطقه برای مقابله با تهدیدات جاری شد.

منبع: ایرنا
خواندن 323 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط