دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 01:13

تقدیر از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در نخستین مجمع سلامت ملی

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

عصر اقتصاد: در اولین مجمع سلامت از مهندس محمد سعیدی کیا به جهت همکاری در ساخت مراکز درمانی و بیمارستان در مناطق محروم و به ویژه اجرای طرح ساخت و تجهیز "مراکز درمان بستر" تقدیر به عمل آمد

صبح روز یکشنبه ۸ اسفند ،نخستین مجمع ملی سلامت و تقدیر از برگزیدگان مؤلفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت با حضور حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور؛ محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی و محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس در سالن وزارت کشور برگزار شد.

مجمع ملی سلامت با هدف افزایش مشارکت بخش‌ های مختلف دولتی و غیر دولتی تشکیل شده است و اعضای شورای سلامت کشور، اعضای شورای سلامت استان‌ ها، انجمن های علمی و خیریه‌ های حوزه سلامت در جلسات این مجمع حضور دارند و سیاست‌ های سلامت هر سال در این مجمع سالانه اعلام می‌ شود.

در این مجمع  حسن روحانی رییس جمهور  از مهندس محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به جهت همکاری در ساخت مراکز درمانی و بیمارستان در  مناطق محروم و به ویژه اجرای طرح ساخت و تجهیز مراکز درمان بستر تقدیر به عمل آورد .

خواندن 1745 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395