شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 13:40

وزیر بهداشت خبر داد؛ به اندازه سی سال پروژه نیمه‌تمام داشتیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر بهداشت گفت: در حال‌حاضر 6500 پروژه نیمه تمام در سطح کشور داریم که باید 59 درصد پروژه‌ها تا پایان دولت به اتمام برسد.

سید حسن هاشمی امروز  در جمع خبرنگاران اظهارکرد: خوشحال هستیم که امروز در روز میلاد امام جواد(ع) بیمارستان حضرت رسول(ص)  فردوس به بهره برداری می‌رسد تا زمینه آسایش، آرامش و رضایتمندی مردم شهرستان و مناطق اطراف را فراهم کند.

وی افزود: این پروژه از 10 سال قبل آغاز و امسال به بهره‌برداری رسیده و از همه پرسنل، وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه علوم پزشکی برای افتتاح این پروژه تشکر می‌کنیم.

وزیر بهداشت ادامه داد: امیدواریم این بیمارستان به یک مرکز برای بیماران تصادفی باشد.

قاضی‌زاده هاشمی اظهارکرد: این بیمارستان متناسب با نیازهای مردم منطقه تجهیز شده و امیدواریم این بیمارستان خدمات خوبی به مردم ارائه کند.

وی تصریح کرد: در زمان آغاز احداث این بیمارستان به اندازه سی سال پروژه نیمه تمام داشتیم که در خراسان‌جنوبی نیز دو بیمارستان افتتاح شده درب آن بسته بود که این بیمارستان ها نیز دایر و فعال شدند.

وزیر بهداشت یادآور شد: پروژه‌هایی که بالای 50 درصد پیشرفت دارند تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.

وی تاکید کرد: امیدوارم پروژه‌ی نیمه تمامی وجود نداشته باشد و پروژه‌هایی که بالای50 درصد پیشرفت داشته را تا پایان سال به اتمام می‌رسانیم و مابقی پروژه‌ها نیز در دولت بعد به اتمام خواهد رسید.

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: در حال‌حاضر 6500 پروژه نیمه تمام در سطح کشور داریم که باید 59 درصد پروژه‌ها تا پایان دولت به اتمام برسد.

منبع:ایسنا

خواندن 1124 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395