سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 01:36

بنیاد مستضعفان به یاری سیل زدگان آذربایجان شتافت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عصر اقتصاد: بنیاد مستضعفان برای بازسازی و امداد رسانی به سیل زدگان استان های آذربایجان شرقی و غربی 6هزار تن سیمان مورد نیاز بازسازی منازل و مدارس و پل های تخریب شده را تامین می کند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، در پی تاکید مقام معظم رهبری در ارتباط با کمک مسوولان به سیل زدگان ، مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان در راس هیاتی از مدیران ارشد بنیاد ضمن سفر به استان های آذر بایجان شرقی و غربی و بازدید از مناطق سیل زده در زمینه مشارکت برای امداد رسانی به آسیب دیدگان این بلای طبیعی با دو استاندار اذربایجان شرقی و آذربایجان غربی دیدار و گفت و گو کرد.

بنابراین گزارش مهندس سعیدی کیا در پاسخ به سوالی یکی از خبرنگاران در مورد برنامه بنیاد مستضعفان برای حمایت از سیل زدگان گفت : پس از مشورت با استانداران محترم مقرر شد تا شش هزار تن سیمان مورد نیاز بازسازی خانه ها و پل ها و .... آسیب دیده توسط کارخانجات بنیاد مستضعفان در اختیار استان ها قرار گیرد تا با همکاری بنیاد مسکن بنا ها و پل های آسیب دیده هر چه سریعتربازسازی شود.

خواندن 1537 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395