جمعه, 01 ارديبهشت 1396 ساعت 15:47

هدفگذاری ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در بنیاد برکت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مدیر عامل بنیاد برکت گفت: ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) تلاش می کند، در چهار سال آینده یک میلیون فرصت شغلی در سراسر کشور ایجاد کند.
عارف نوروزی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی 37 طرح آموزشی، بهداشتی و مذهبی در شهر آزادی اندیمشک افزود: علاوه بر این برنامه ریزی ها، کارهای فوق برنامه دیگری نیز در همین راستا در سطح کشور انجام خواهد شد.
وی با اشاره به شرایط خوزستان گفت: یکی از مشکلات مهم استان خوزستان اشتغال و فعالسازی تولید است. هنوز زخم های کهنه ای از محرومیت و آثار جنگ تحمیلی بر پیکر این استان برجای مانده و این زخم ها به طور کامل التیام نیافته است.
مدیرعامل بنیاد برکت اظهار کرد:همه ما و کسانی که در کشور مسئولیت ملی دارند، باید نسبت به مردم خوزستان ادای دین کنند.
نوروزی افزود: در همین راستا، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درصدد است، 200 میلیارد ریال در بخش های مختلف نفت و انرژی، نیروگاهی، بخش کشاوری و نیز ایجاد فرصت های شغلی متوسط و خرد در این استان سرمایه گذاری کند، ضمن اینکه در بخش های دیگر نیز چهار هزار میلیارد ریال نیز تعهد سرمایه گذاری در این استان داریم.
وی گفت:علاوه بر 37 طرحی که عملیات اجرایی آنها امروز در اندیمشک آغاز شده است، یک هزار میلیارد ریال نیز برای توانمند سازی اقتصادی در این شهرستان با کمک سایر دستگاهها و نیز بخش خصوصی در اندیمشک هزینه می شود.
نوروزی بیان کرد: اگر بنگاه های اقتصادی ساماندهی شوند وضعیت اشتغال جوانان بهبود پیدا کرده و آنها به درآمد و شرایط زندگی بهتر خواهند رسید.
وی گفت:مقام معظم رهبری همواره بر رونق اقتصادی،اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال تاکید فراوان دارند که نشان دهنده اهمیت این امور برای تمام کشور اسلامی است.
در سفر مدیر عامل بنیاد برکت و جمعی از مدیران استان خوزستان عملیات اجرایی 20 واحد آموزشی ، 10 مسجد، پنج خانه عالم و 2 کلینیک بهداشتی درمانی در اندیمشک آغاز شد.

منبع : ایرنا

خواندن 1573 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395