سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 09:28
کد خبر: 25900

انتظامی قائم‌مقام و سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد می‌شوند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آناهیتا یاوری

عصراقتصاد: عصر روز گذشته حسین انتظامی در توئیتر از انتصاب قریب الوقوع محمد سلطانی فر به جای خود در معاونت مطبوعاتی خبر داد.

انتظامی که از زمان اخذ رأی اعتماد عباس صالحی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیشتر تلاش خود را به همراهی با وزیر در اداره مدیریت اصلی وزارتخانه مصروف می کرد، اکنون به این جمع بندی رسیده است که برای ادامه یاری وزیر معاونت مطبوعاتی را به فرد دیگری واگذار کند.

گرچه سلطانی فر به خبرنگار ما گفته است که بهتر است خبر قطعی بعد از ابلاغ احکام باشد، اما به نظر می رسد با توجه به اعلام انتظامی در حساب توئیتری، قائم مقامی وزیر ارشاد برای حسین انتظامی و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای محمد سلطانی فر مراحل پایانی اداری خود را طی می کند.

حسین انتظامی که از سال ۹۲ به مدت چهار سال عهده‌دار معاونت مطبوعاتی بود، دیروز در حساب توئیتر خود نوشت: قرار است به‌زودی دکتر محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد بشوند.

سوابق موثر علمی و حرفه‌ای ایشان نویدبخش توسعه و ارتقاء کیفی رسانه‌هاست.

محمد سلطانی‌فر قبل از این مدیریت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها را بر عهده داشت که در پنج اردیبهشت ماه سال 95 این سمت را به گیتا علی‌آبادی واگذار کرده ، خود ریاست دانشکده علمی کاربردی مطبوعات و رسانه را به عهده گرفت.

وی که یکی از اساتید برجسته و صاحب نام ارتباطات و روزنامه نگاری است، مدیر مسئولی روزنامه انگلیسی زبان TEHRAN TIMES - (از سال ۱۳۶۳ تا سال ۱۳۷۳)، مدیریت گروه مطالعات رسانه‌ای مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت‌نظام (۱۳۸۵) در کارنامه خود دارد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399