سازمان برنامه بودجه

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ارایه گزارش عملکرد خزانه در سال گذشته به هیات دولت، اعلام کرد: نرخ بیکاری به ۱۰ درصد رسید.
رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش ۱۵ درصدی سنواتی حقوق کارمندان دولت و ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم در سال ۹۹ خبر داد.
رییس سازمان برنامه و بودجه از کمک بلاعوض ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی خانوارهای کم بضاعت در چهار مرحله خبر داد که نخستین این کمک‌ها سه‌شنبه هفته جاری انجام می‌شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کمک‌های مالی دولت به مشاغل و خانواده‌های کم درآمد با توجه به شیوع کرونا را تشریح کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به آسیب‌ها و تبعات بیماری کرونا در کشور گفت: دولت بسته حمایتی برای اقشار آسیب‌پذیر و فاقد درآمد ثابت جامعه اختصاص داده است.
طبق ابلاغ رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، ۴۰۰ میلیارد تومان برای مقابله اثربخش با بیماری کرونا در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان تهران قرار گرفت.
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، گزارشی از وضع تحقق منابع و مصارف پیش‌بینی شده بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و اقدامات لازم در ماه پایانی سال در مورد مصارف ضروری، به شورای عالی ارایه نمود.
چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 09:57

متن بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور منتشر شد

متن بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور که در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب و برای تایید شورای نگهبان به عنوان "قانون بودجه ۱۳۹۹ کل کشور" به این شورا ارسال شده، منتشر شد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور از مشخص شدن نحوه افزایش حقوق‌های زیر ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خبر داد.
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در دفاع از بودجه 99 در صحن علنی مجلس با بیان اینکه تنها ۸.۵ درصد تکیه بر درآمدهای حاصل از فروش نفت در بودجه ۹۹ از افتخارات مجلس دهم است، تاکید کرد: این سومین سال تحریم بوده که در آن لایحه بودجه تنظیم…
بخشنامه افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری با دستور رییس جمهوری و توسط رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
محمدباقر نوبخت چهارشنبه شب در حاشیه جلسه ستاد بحران گیلان در جمع خبرنگاران در رشت افزود: در جلسه ستاد بحران، هواشناسی توضیحاتی را راجع به پیشگیری در روزهای گذشته داشت؛ با اندکی عملکرد بیش از آنچه پیش بینی می شد روبرو بودیم اما از اینکه بموقع به دستگاههای ذیربط هشدار…
محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در ۱۰ ماهه اول امسال درآمدهای عمومی کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۷ درصد افزایش داشته است.
مهدی قمصریان، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود.
سخنگوی لایحه بودجه ۱۳۹۹ روز شنبه درباره جزئیات لایحه کمیسیون تلفیق، گفت: هنگام بررسی تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال آینده در این کمیسیون، رای نمایندگان بر این بود که یارانه نقدی و سبد حمایت معیشتی دولت با هم ادغام شود، ۲۰ درصد سبد حمایت معیشتی دولت به خانوارهای کمیته امداد…
دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 11:12

اعلام زمان واریز عیدی کارکنان دولت

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی کارکنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه خبر داد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قطعه یک آزادراه تهران-شمال در دهه فجر با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود و نرخ عوارض هنوز مشخص نیست.
جمعه, 20 دی 1398 ساعت 08:36

یارانه نقدی دی ماه واریز شد

یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی دی ماه ساعت ۲۴ پنج‌شنبه واریز شد.
دوشنبه, 09 دی 1398 ساعت 11:35

کمک معیشتی فردا شب واریز می‌شود

دومین مرحله از کمک معیشتی، فردا شب (۱۰ دی‌ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی در روز بیستم و کمک‌های معیشتی در روز دهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار و همان حسابی که یارانه نقدی به آن واریز می‌شود، واریز خواهد شد.
عصر اقتصاد: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: اولویت دولت کاهش فشارهای اقتصادی بر مردم است، در این راستا به هیچ وجه اعتبارات چهار حوزه از پرداختیهای دولت در سال آینده کاهش نمی‌یابد.
رییس دیوان محاسبات کشور گفت: کسری بودجه سال ۹۹ چیزی حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی می‌شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه وابستگی بودجه به نفت کمتر از ۱۰ درصد است، از اختصاص ۶ هزار میلیارد برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
وزارت اقتصاد از تهیه زودتر از موعد قانونی مقرر صورتحساب عملکرد بودجه سال ۹۷ کل کشور در پایان هفته گذشته و ارسال به هیات وزیران خبر داد.
طبق اعلام قبلی سازمان برنامه و بودجه کشور کمک معیشتی ۶۰ میلیون نفر از ایرانیان در ۱۰ دی به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود. با اصلاح قیمت بنزین و افزایش نرخ آن از هزار به ۱۵۰۰ تومان سهمیه‌ای و ۳۰۰۰ تومان آزاد، منابعی ایجاد می‌شود که طبق اعلام دولت هر…
سخنگوی ستاد بودجه با رد برخی اخبار منتسب به وی درباره میزان صادرات نفت در سال جاری و ادعای غیرواقعی بودن برآورد صادرات و قیمت نفت در سال آینده تاکید کرد: برآورد میزان صادرات نفت و قیمت آن در لایحه بودجه99 بر اساس واقعیات و پیش بینی های دقیق کارشناسی…
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت ۱۰ میلیون تومان به‌صورت بلاعوض به خانوار‌های آسیب دیده خوزستانی در بارش‌های اخیر خبر داد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی تاکید کرد: اطلاعات بانکی خانوارهایی که یارانه معیشتی دریافت کردند و افرادی که در مرحله بعد نیز مشمول می‌شوند، در دوره‌های ۶ ماه یکبار انجام خواهد شد و اینگونه نیست که دریافت کنندگان یارانه معیشتی با این توجیه که مشمول شدند دیگر وسع مالی…
عصر اقتصاد: معاون اقتصادي و هماهنگي برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه با اشاره به زيان دهي ۱۰۴ شركت ناشي از تكاليف فرابودجه اي گفت: شركت ها در سال آينده ۲۱۰ هزار ميليارد تومان در كشور سرمايه گذاري خواهند كرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: میزان مالیات در بودجه سال آینده 175 هزار میلیارد تومان ذکر شده است که سهم تهران 76 هزار میلیارد تومان است.
یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 11:27

مالیات بر خانوار را اجرا می‌کنیم

معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: این عادلانه نیست که قشر فقیر کشور مالیات با نرخ 10 درصد بپردازد و قشر غنی هم مالیاتش را با همین نرخ بدهد، این مساوات است اما عدالت نیست.
صفحه 1 از 6

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395