یکشنبه, 06 خرداد 1397 ساعت 16:42
کد خبر: 37388

انبار یک هزار میلیارد ریالی کولر قاچاق در اهواز کشف شد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک انبار کولر گازی قاچاق به ارزش یک هزار میلیارد ریال در شهرستان اهواز کشف و اجناس آن ضبط شد.

سردار حیدر عباس زاده روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: تعداد 36 هزار و 512 دستگاه کولر گازی اسپلیت (دو تیکه) و پنجره ای ساخت کشورهای چین و تایلند که از بنادر جنوبی بارگیری و در انبار دپو شده بود، از یک انبار در اهواز کشف و ضبط شد. 
وی گفت: بنا به نظر کارشناسان ارزش ریالی آن حدود هزار میلیارد ریال برآورد شده که این انبار تعطیل و پرونده متشکله برای ادامه رسیدگی تحویل مرجع قضایی شد. 
وی ادامه داد: نیروی انتظامی خوزستان در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا و انهدام باندهای سازمان یافته قاچاق و همچنین شناسایی قاچاقچیان اصلی در یک عملیات موفقیت آمیز و با انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی حدود یک ماهه، موفق به شناسایی این انبار بزرگ دپو کولر گازی در مارک ها و مدل های مختلف شده بود. 
وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی به محل اعزام و با بررسی مدارک ارایه شده ، مشاهده شد تخلفاتی در سه حوزه انبارداری، پروانه الکترونیکی و برگ سبزها صورت گرفته است.
منبع: ایرنا 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399