دوشنبه, 13 اسفند 1397 ساعت 09:02
کد خبر: 54058

اطلاعات تکميلي

  • مدیر عامل بیمه آسیا:

استفاده از ارزیابان خسارت به صنعت بیمه نظم می‌دهد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: مدیرعامل بیمه آسیا تاکید کرد: استفاده از ارزیابان خسارت موجب ایجاد وحدت رویه و نظم در صنعت بیمه و کاهش هزینه های ارزیابی خسارت برای بیمه گران می شود.

 
مسعود بادین در نشستی با شرکت های ارزیابی خسارت درمان طرف قرار داد بیمه آسیا، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: به دلیل نگاه و برخورد تخصصی شرکت های ارزیاب خسارت، بهره گیری از این شرکت ها، سرعت انجام کار را بالا برده و به لحاظ اقتصادی هم برای صنعت بیمه به صرفه تر خواهد بود.
مدیر عامل بیمه آسیا، امانت داری، عدالت و صداقت را سه رکن اساسی ارزیابی خسارت برشمرد و افزود: شرکت های ارزیابی خسارت باید با رعایت اصول حرفه ای در کار، موجب افزایش اعتماد بیمه گذاران به شرکت های بیمه شوند، به طوری که زیان دیدگان در زمان دریافت خسارت، آرامش داشته باشند.
نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا، برخورداری از استقلال عمل، ارتباط مستقیم ارزیابان خسارت با شرکت های بیمه، امانت داری و حفظ اسرار حرفه ای بیمه گران را از ضروریات فعالیت شرکت های ارزیابی خسارت برشمرد و تاکید کرد: شرکت های ارزیابی خسارت، بازوی شرکت های بیمه در خصوص پرداخت خسارت محسوب می شوند و انتظار می رود در برخورد با بیمه گر و بیمه گذار صداقت داشته باشند و با تکیه بر همین صداقت و اطمینانی که در دو طرف ایجاد می شود، بهره گیری از شرکت های ارزیابی خسارت در صنعت بیمه نهادینه شود.

insurance industry

در این نشست مهدی شریفی، عضو هیات مدیره و معاون فنی مدیر عامل در بیمه های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا، با اشاره به اینکه شرکت های ارزیابی خسارت عضوی از خانواده بزرگ بیمه آسیا هستند، گفت: در نظر داریم حوزه همکاری با این شرکت ها را گسترش داده و در زمینه های دیگر هم از خدمات آنها استفاده کنیم. عملکرد خوب شرکت های ارزیابی خسارت، ضامن گسترش همکاری بیشتر بیمه آسیا با آنهاست.
غلامرضا سرلک، سرپرست معاونت فنی مدیر عامل در بیمه های اموال بیمه آسیا در ادامه نشست بر اهمیت نقش ارزیابی خسارت در صنعت بیمه تاکید کرد و گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ استفاده از شرکت های ارزیابی خسارت در بیمه های اموال هم در دستور کار بیمه آسیا قرارمی گیرد واز ظرفیت ارزیابان خسارت در نقاط دور افتاده کشور در سال آینده استفاده بیشتری خواهد شد.
احمد حسینی، مدیر بیمه های درمان بیمه آسیا با ارائه گزارشی از تعامل بیمه آسیا با ارزیابان خسارت در سال جاری، بیان داشت: در صورت ارزیابی مثبت بیمه آسیا از همکاری با شرکت های ارزیابی خسارت، این همکاری ادامه خواهد یافت و لازمه تداوم همکاری را نگاه تخصصی شرکت های ارزیابی خسارت در همه حوزه ها و رعایت اصول حرفه ای و آئین نامه های موجود دانست.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395