شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 08:54
کد خبر: 54487

اطلاعات تکميلي

  • در پنجاه امین نشست یک دیدار یک عرضه؛

بیمه معلم معارفه شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: معارفه بیمه معلم در پنجاه امین نشست یک دیدار یک عرضه با حضور غلامرضا حیدری کرد زنگنه رئیس هیات مدیره، محمد ابراهیم تحسیری مدیرعامل، محمدرضا مرادی مدیر سرمایه‌گذاری و سهام این شرکت و اصحاب رسانه هفته گذشته در ساختمان فرابورس برگزار شد.

محمد ابراهیم تحسیری با اشاره به دریافت مجوز بیمه گری گفت: بیمه معلم در حال حاضر در تمامی رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی و اتکایی فعال بوده و به دلیل سابقه تاسیس حدود 25 ساله، اکنون شرکت بیمه معلم در بازار بیمه کشور به عنوان قدیمی‌ترین شرکت بیمه خصوصی در عرضه تمامی خدمات بیمه‌ای فعال است.
همچنین غلامرضا حیدری کرد زنگنه، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه معلم در این نشست خبری گفت: با توجه به پیشبرد عملیاتی برنامه استراتژیک بیمه معلم، شفافیت حساب‌های این شرکت به طور کامل انجام شده است.
وی ضمن اشاره به برنده شدن در دو پروژه بیمه ای مخابرات و ملی نفت کش ادامه داد: بیمه معلم دارای صورت های مالی خوبی بوده و با مهندسی پرتفوی بیمه ای شرکت و کم کردن رشته های زیان آور نظیر شخص ثالث، سودآوری این شرکت بهینه تر شده و رضایت سهامداران شرکت نیز برآورده شود.
محمدرضا مرادی، مدیر سرمایه‌گذاری و سهام این شرکت با اشاره به آیین نامه شماره 60 بیمه مرکزی یادآور شد: تمام سرمایه گذاری های صورت گرفته از محل حق بیمه های بیمه معلم، بر اساس آیین نامه های بیمه مرکزی بوده به طوری که درصدهای سرمایه گذاری در بانک، اوراق مشارکت، بورس و سایر موارد رعایت شده است.
گفتنی است 5 درصد سهام بیمه معلم (75 میلیون سهم) شنبه 25 اسفندماه، در بازار دوم فرابورس و دامنه نوسان 260 تا 270 تومان به صورت ثبت سفارش (بوک بیلدینگ) عرضه می شود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط