پنج شنبه, 01 فروردين 1398 ساعت 16:00
کد خبر: 54640

اطلاعات تکميلي

  • فرمانده نیروی زمینی ارتش:

پاسخ ما به حماقت دشمنان ایران محکم و کوبنده خواهد بود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:‌ ارتش امروز از هر زمانی آماده تر است و چنانچه دشمنان ایران حماقتی کنند پاسخ ما محکم و کوبنده خواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت نظامی و توان دفاعی نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه ها در بالاترین درجه ممکن قرار دارد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری که به خراسان رضوی سفر کرده است در نخستین روز فروردین ماه با حضور در جمع افسران و سربازان نیروی زمینی مستقر در دوغارون شهرستان تایباد واقع در نوار مرزی شرق این استان افزود: هم اینک نیروهای مسلح در اوج قدرت نظامی قرار داشته و با رصد بی وقفه تهدیدات احتمالی دشمنان آماده در هم کوبیدن هرگونه حرکت آنها هستند.
وی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که امروز با تکیه بر توان و اقتدار خود در جای جای ایران اسلامی امنیت کامل مرزهای کشور را برقرار کرده و پاسدار آن است.

دشمنان ایران

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین گفت: در آستانه آغاز پنجمین دهه حیات بابرکت انقلاب اسلامی و چهل سالگی عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی برابر اوامر فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری امروز خودکفایی به معنای واقعی خود در نیروی زمینی ارتش تحقق یافته است. بر همین اساس این نیرو با اقتدار خلل ناپذیر، خودکفایی نظامی را مولفه اصلی و مهم خود می‌ داند و به همین خاطر باید ملت ایران تبریک گفت.
وی افزود: ارتش امروز از هر زمانی آماده تر است و تمام تجهیزات نظامی خود را مطابق با آخرین فناوریهای جهان به روزرسانی کرده لذا چنانچه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حماقتی کنند پاسخ ما محکم و کوبنده خواهد بود.
سرتیپ حیدری همچنین گفت: طی ماههای اخیر نیروی زمینی ارتش در مرز دوغارون مستقر شده و در این چارچوب فرزندان نظام مقدس جمهوری اسلامی در این نقطه از ایران نیز بیدار، هوشیار و حافظ آب و خاک کشور هستند.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399