دوشنبه, 19 فروردين 1398 ساعت 13:49
کد خبر: 55015

اعتراف به 950 میلیون ریال زورگیری

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری 2 زورگیر خبر داد و گفت: تا کنون متهمان به 950 میلیون ریال زورگیری در 17 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان " در توضیح این خبر، بیان داشت: مقارن ساعت 2 بعد از ظهر روز گذشته هیجدهم فروردین ماه امسال ماموران سرکلانتری هفتم با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر زورگیری 2 موتورسوار و مصدوم کردن وی، در جریان وقوع یک فقره سرقت، منجر به مصدومیت قرار گرفتند و بلافاصله تیم عملیات سرکلانتری برای بررسی موضوع و دستگیری متهمان وارد عمل شدند و در کمترین فوت وقت در آدرس اعلامی حاضر شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل، شاکی به گشت انتظامی مراجعه و اظهار داشت: "در حال تردد از ضلع جنوبی میدان بهارستان به سمت خیابان مصطفي خمینی بودم که 2 موتورسوار به من نزدیک و ضمن تهدید با سرد خواستار دریافت کلیه اموال شخصی ام شدند که پس از مقاومت کردن مچ دست چپم را مصدوم و کلیه اموال شخصی ام از قبیل وجوه نقد و گوشی همراهم را سرقت کردند."
سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه هر 2متهم پس از زورگیری به طور جداگانه از محل متواری شده بودند، ادامه داد: در 2 عملیات پی در پی هر 2 سارق دستگیر و در بازرسی بدنی از آنان، مبلغ 50 ميليون و 500 هزار ريال تراول چک ،2 دستگاه گوشي تلفن همراه و 2 قبضه سلاح سرد کشف شد.
سرهنگ جلیلیان افزود: با انتقال متهمان به سرکلانتری و انجام تحقیقات تکمیلی از آنان، هر 2 متهم به 17 فقره زورگیری و سرقت 950 میلیون ریال وجه نفد از مالباختگان در محدوده محله های بهارستان، خزانه و نازی آباد اعتراف کردند.
وی افزود: متهمان برای شناسایی سایر جرائم در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399