پنج شنبه, 22 فروردين 1398 ساعت 21:35
کد خبر: 55129

پرداخت 51 میلیارد تومان غرامت به کشاورزان بیمه گذار سیل زده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صندوق بیمه کشاورزی اعلام کرد: 510 میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران ناشی از سیل اخیر پرداخت شد.

به گزارش از صندوق بیمه کشاورزی، از 15 تا 22 فروردین ماه امسال در مدت یک هفته بابت 17هزار و783 مورد بیمه ای، بیش از پانصدو ده میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت شده است.
اکیپ های تخصصی ارزیابی خسارات بیمه کشاورزی، بی درنگ پس از رویداد سیل اخیر در مناطق آسیب دیده از سیل، حضور یافته و امر ارزیابی فنی خسارات را همچنان ادامه می دهند.
همچنین علاوه بر حضور عملیاتی تیم های فنی ارزیابی خسارت، برای نخستین بار درکشور، بابهره گیری از تصاویر ماهواره ای و فن آوری های نوین مبتنی بر (GIS) و همچنین سنجش از دور (RS)، سرعت ارزیابی ها، افزایش یافته و پرداخت غرامات نیز با جدیت ادامه دارد.
صندوق بیمه کشاورزی، با الگوی بیمه متمرکز (Core Insurance) و با برخورداری ازسامانه جامع و برخط بیمه کشاورزی دانش بنیان، درنهایت، سرعت،دقت و شفافیت،امکان راهبری و پایش تمامی تراکنش های مالی درسطح کشور را دارد و از این روی پرداخت غرامات درکوتاه ترین زمان انجام می شود.
بنابر این گزارش، بهره برداران بخش کشاورزی درطی سال با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک کشاورزی یا دفاترخدمات بیمه ای، نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام تا درهنگام رخدادسیل، تگرگ، خشکسالی، سرما و یخبندان و بیماری های دام و طیور و زنبور عسل، درنخستین فرصت،خسارت آنان، پرداخت شود.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395