شنبه, 14 ارديبهشت 1398 ساعت 13:24
کد خبر: 56007

وزیر علوم: بودجه سال ۹۷ دانشگاه‌ها پرداخت می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر علوم گفت: بودجه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در سال ۹۷ به طور صد درصد اختصاص یافته است.

دکتر منصور غلامی، ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت تخصیص بودجه معوق سال ۹۷ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تخصیص بودجه سال گذشته این مراکز در حدی که پیش‌بینی شده بود به صورت کامل در دو مرحله پرداخت شد که یک بخش آن را در قالب اعتبارات سال ۹۷ به دانشگاه‌ها پرداخت کردند و مابقی را به صورت تن‌خواه در بودجه ۹۸ اختصاص دادند که این میزان علاوه بر مقدار بودجه‌ای است که قرار است در سال جاری به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی پرداخت شود.

وزیر علوم
وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه می‌توانم بگویم که تخصیص صددر صدی اعتبارات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در سال ۹۷ تأمین شد و البته مقداری نیز به تخصیص پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی اختصاص می‌یافت و خزانه این میزان را به مراکز پرداخت کرد.
وزیر علوم در پایان تاکید کرد: امیدوار هستیم بودجه سال ۹۸ نیز طبق برنامه‌ریزی به حساب مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها واریز شود و این بودجه سال جاری را همانند سال‌های قبل به صورت صد درصدی دریافت کنیم.

منبع: ایسنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399