چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 14:21
کد خبر: 57026

اطلاعات تکميلي

  • سردار مهماندار در نشست خبری با اصحاب رسانه:

آمادگی پلیس برای ارائه خدمات ترافیکی و انتطامی به راهپیمایان روز قدس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهور فاتب در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری روز قدس، اظهار داشت: پلیس در کنار دیگر ارگان‌هاآماده خدمات رسانی به شهروندان است.

وی ادامه داد: تمامی عوامل پلیس تهران بزرگ به صورت صد در صدی آماده هستند در حوزه انتظامی و ترافیکی به شرکت کنندگان در راهپیمایی خدمات رسانی کنند.
وی با اشاره به محدودیت‌های توقف برای خودروها گفت: در خیابان‌های جمهوری به ولیعصر، بلوار کشاورز به خیابان کارگر محدودیت خواهیم داشت.
مهماندار گفت: از خیابان جمهوری تمامی خیابان‌هایی که به سمت شمال و دانشگاه است اعمال محدودیت خواهیم داشت البته خود خیابان جمهوری محدودیتی برای تردد نداریم.
وی افزود: در خیابان‌های فرعی منتهی به خیابان دانشگاه و خیابان انقلاب کاملا مسدود خواهد شد، در خیابان ولیعصر تقاطع جمهوری ولیعصر تا میدان انقلاب تمامی خیابان‌های منتهی به سمت دانشگاه تهران مسدود خواهد شد؛ همچنین از میدان ولیعصر تا تقاطع کارگر و بلوار کشاورز به سمت خیابان‌های به سمت جنوب محدودیت اعمال خواهد شد.
رییس پلیس راهور فاتب گفت: در خیابان کارگر از تقاطع کارگر بلوار کشاورز تقاطع جمهوری و کارگر تمام خیابان‌های که به سمت غرب ادامه خواهد یافت محدودیت تردد خواهیم داشت.
وی ادامه داد: اجازه تردد وسایل نقلیه در خیابان انقلاب حدفاصل میدان فردوسی تا میدان انقلاب هیچگونه پارک خودروی نخواهیم داشت.
سردار مهماندار افزود: پارک خودرو در مناطقی که اعلام کرد ممنوع است و از ساعت ۱۲ شب قبل از راهپیمایی کار پاکسازی انجام خواهد شد.
رییس پلیس راهور فاتب با ببان اینکه مراسم روز قدس از ساعت ۱۰/۳۰ دقیقه در تهران آغاز خواهد شد، گفت: در صورتی که نیاز باشد در روز مراسم محدودیت‌هایی در طول خیابان انقلاب اعمال خواهد شد.
سردار مهماندار خاطرنشان کرد: توقف کلیه وسایل نقلیه در محدوده بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا تقاطع کارگر و مسیر خیابان ولیعصر حدفاصل خیابان جمهوری تا میدان ولیعصر کلیه خیابان‌ها در ضلع غربی توقف ممنوع است.
وی ادامه داد: همچنین در خیابان کارگر حدفاصل خیایان‌هتی جمهوری بلوار کشاورز در کلیه خیابان‌های واقع در ضلع شرقی این محدوده توقف ممنوع است؛ طول خیابان‌های فلسطین تا جویبار خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز خیابان ۱۶ آذر انقلاب، بلوار کشاورز طول خیابان طالقانی تقاطع ولیعصر پارک خودرو ممنوع است همچنین خیابان واقع در ضلع جنوبی خیابان انقلاب شامل فخر رازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، رازی، ۱۲ فروردین و منیریه جاوید توقف ممنوع است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395