چهارشنبه, 26 تیر 1398 ساعت 12:31
کد خبر: 58831

کارکنان بخش صنعت در شهر خواف صاحب مسکن می‌شوند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

علی نبیان، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، در نشست مشترکی با خداداد غریب پور، مدیرعامل ایمیدرو، بر اولویت بحث مشارکت در پروژه ها برای سازمان ملی زمین و مسکن تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با مشارکت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران پروژه های ساخت مسکن برای کارکنان بخش صنعت دولت که از سیاست های وزارت راه و شهرسازی است را گسترش دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن در این نشست طرح ساخت مسکن برای سهامداران و کارکنان شرکت تامین زیرساخت های شرق ایران در شهر خواف مورد بررسی قرار گرفت.
علی نبیان افزود: برای اجرای این طرح مشارکتی، زمینی به مساحت حدود 50 هکتار در شهر خواف در اختیار شرکت زیرساخت قرار خواهد گرفت و پس از اجرای طرح هر کدام از طرفین سهم الشرکه خود را برداشت خواهند کرد.
مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه اجرای پروژه ها به صورت مشارکتی اختصاص نوعی از تسهیلات به شریک دیگر است افزود: با این روش قیمت زمین به عنوان آورده دولت تا زمان اتمام پروژه از هزینه های شریک کم می شود که این می تواند نوعی کمک به او باشد.
وی اضافه کرد: از طرف دیگر اجرای پروژه های مشارکتی می تواند برای زمین های دولتی ارزش افزوده ایجاد کند که این برای ما اتفاقی ارزشمند است چرا که باعث می شود بتوانیم برای زمین های دولتی که قابل تولید مجدد نیستند بهره بیشتری ایجاد کنیم.
لازم به ذکر است سیاست اجرای طرح های مشارکتی با بخش خصوصی در تامین مسکن برای دهک های مختلف و همچنین مشارکت با نهادهای دیگر برای تامین مسکن آنها از سیاست های وزارت راه و شهرسازی در جهت رونق تولید مسکن است که از ابتدای امسال در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395