یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 15:21
کد خبر: 58997

زورگیری مرد مسافرنما از زن سالخورده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری راننده‌ای زورگیر با شکایت زن سالخورده خبر داد و گفت: دستگیری متهم دوم در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ رضا حیدری رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا گفت: ساعت ۲۱ جمعه هفته گذشته بیست هشتم تیرماه امسال، خانم مسنی به کلانتری تماس و اظهار داشت: راننده و مسافر یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد زورگیری از وی را داشتند که با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.

او افزود: خانم سالخورده مدعی بود در خیابان سوار بر خودروی مسافرکشی شده است که پس از طی مسافتی کوتاه، مردی نیز به عنوان مسافر سوار بر خودروی سواری شده است. در حوالی میدان شکوفه مسافر، سلاح سردی را زیر گردنش قرار می‌دهد و می‌گوید باید کیف ات را تحویل دهی. او که به شدت ترسیده بود، شروع به جیغ زدن می‌کند. راننده، خودرو را متوقف و وی را به بیرون انداخته و از محل می‌گریزند.

زن سالخورده

سرهنگ حیدری گفت: با توجه به اینکه پیرزن موفق شده بود، پلاک خودرو را هنگام فرار متهمان حفظ کند، این شماره پلاک در اختیار تمامی واحدهای گشتی قرار گرفت و پس از ساعتی ماموران موفق شدند خودروی سواری پراید را متوقف و راننده آن را دستگیر و به کلانتری دلالت داده شدند.

کلانتر محله شهدا گفت: زن سالخورده در همان بدو ورود متهم به کلانتری وی را مورد شناسایی قرار می‌دهد و متهم نیز درحالی که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، به جرم ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را رسیدن به مال هنگفت از طریق کیف پول پیرزن معرفی می‌کند.

سرهنگ حیدری در انتها اعلام کرد: دستگیری متهم دیگر پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد و متهم ۳۵ ساله دستگیر شده با تشکیل پرونده‌ای به مقام محترم قضائی معرفی شد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395