یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 08:44
کد خبر: 60340

آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی با اشاره به نقش مهم شرکت‌های بخش خصوصی در دوران تحریم برای افزایش اشتغال و رونق تولید، رفع مشکلات بخش خصوصی در جذب نیروی انسانی کارآمد و دارای مهارت مورد نیاز را از مهم‌ترین چالش‌های این شرکت‌ها عنوان کرد و افزود: «در این همایش راهکارهای مبتنی بر دستاوردهای دانش‌بنیان در این زمینه ارائه و همزمان ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی نیز آغاز می‌شود.»

محمدحسین قمری در حاشیه مجمع هماهنگی بخش خصوصی که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، رئیس اتاق بازرگانی تهران و مدیران صدها شرکت معتبر بخش خصوصی برگزار شد، آزمون سوم را فرصتی ایده‌آل برای عرضه مهارت‌ها و شایستگی‌ها از سوی داوطلبان به شرکت‌های معتبر فعال در بخش خصوصی کشور دانست.
گفتنی است فرایند ثبت‌نام اینترنتی سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از روز شنبه 26 مرداد آغاز و تا 31شهریور امسال ادامه خواهد داشت.
پیش‌بینی می‌شود در آزمون امسال حدود 10000 فرصت شغلی از سوی 1750 شرکت معتبر دانش‌بنیان، تجاری، صنعتی و فناور کشور عرضه شود.
داوطلبان شرکت در آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت Inre.ir یا دفاتر رسمی پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.
 
 
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط