شنبه, 02 شهریور 1398 ساعت 09:13
کد خبر: 60548

اطلاعات تکميلي

  • برگزار شد؛

مجمع سالانه شرکت صدر تامین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

لیلا ابوالفتحی

عصر اقتصاد: مجمع سالانه شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین (تاصیکو) با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل شرکت و سهامداران و با حضور نماینده سازمان بورس، تامین اجتماعی در مجموعه تلاش برگزار شد، ضمن آنکه محمدرضا رضوانی‌فرد مدیرعامل شستا نیز در این مجمع حضور داشت.

در ابتدا غلامرضا سلیمانی مدیرعامل تاصیکو گزارش عملکرد شرکت در سال 97 و سه ماهه ابتدایی سال 98 را ارائه کرد.

وی تصریح کرد: اکنون وضعیت هلدینگ در بهترین صورت قرار دارد و نقدینگی مورد نیاز تامین شده و فعلا نیازی به افزایش سرمایه جهت تامین نقدینگی وجود ندارد. شرکت سرمایه گذاری صدر تامین که در رزوهای پایانی سال 98 به بورس عرضه شد سهام خود را در اردیبهشت ماه در اختیار عموم قرار داد. این مجموعه با 12 شرکت مدیریتی و 13 شرکت غیرمدیریتی به عنوان یکی از هلدینگ‌های اصلی زیرمجموعه شستا فعالیت می‌کند. حوزه فعالیت این هلدینگ صنایع فلزی، غیرفلزی، معدن و کاشی است.

در بخش دوم مجمع، بهرام نامدار، نماینده سازمان حسابرسی به ارائه گزارش بررسی وضعیت مالی تاصیکو پرداخت و اعلام کرد: به جز چند مورد محدود که از هیئت مدیره به آن پاسخ داده وضعیت هلدینگ تاصیکو مطابق استانداردهای حسابداری این سازمان است و از تمامی جوانب شرایط مطلوبی را نشان می‌دهد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399