پنج شنبه, 07 شهریور 1398 ساعت 11:24
کد خبر: 60920

درخواست فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی از مدیر فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی وزارت بهداشت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دبیر اجرایی فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی ایران ضمن تبریک به محمد حسین عزیزی برای انتصاب به عنوان مدیر کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از وی خواست اجرای قانون بهبود محیط کسب و کار را سرلوحه فعالیت‌هایش قرار دهد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در پیام محسن نقاشی آمده است:

جناب آقای دکتر عزیزی مسئولیت شما در حساسترین ارگان نظارتی کشور را تبریک عرض نموده و با اطمینان از اینکه جنابعالی یکی از استادان علمی و مسلط به مسائل تولید هستید و همچنین در تشکل علمی انجمن صنایع غذایی ایران بطور کامل با معضلات تولید آشنا می‌باشید؛ از شما تقاضا می‌شود قاطعانه اجرای قانون بهبود محیط کسب و کار ( الزام نظر خواهی از تشکلها ) را درجه نخست دستورات مدیریت والای خود قرار دهید تا انشالله با مدیریت جنابعالی صنایع غذایی از بند انحصار و سنت‌های غلط  رها گردد.

فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی ایران آمادگی کامل خود را برای همراهی با حضرتعالی در جهت ارتقاء کیفیت صنایع غذایی و تسریع مجوزها و حذف موازی کاری‌های دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌دارد و آرزوی موفقیت روز افزون جنابعالی را از خداوند یکتا خواستار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین امروز محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی محمد حسین عزیزی را به عنوان مدیر کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط