یکشنبه, 31 شهریور 1398 ساعت 13:32
کد خبر: 61942

نقاط حادثه‌خیز و نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند به شهرداری اعلام شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه نقاط حادثه‌خیز و نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند، شناسایی و به شهرداری اعلام شده است، گفت: ظاهرا رفع این نقاط از اولویت‌های شهرداری نیست.

سردار محمدرضا مهماندار (رییس پلیس راهور تهران بزرگ)  درباره سد معبر و اختصاصی کردن حاشیه خیابان توسط برخی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها گفت: معبر و حاشیه خیابان برای همه افراد جامعه است و مسدود کردن آن توسط برخی مغازه‌داران کار غیرقانونی است.
وی با بیان اینکه پیاده‌رو و حاشیه خیابان برای استفاده عمومی است، ادامه داد: پیاده‌رو محل عبور و مرور عابران پیاده است و هیچ کس نباید با توقف خودرو و یا موتور سیکلت پیاده‌رو را مسدود کند. همچنین اصناف نمی‌توانند با استفاده از کله‌قندی و یا با هر وسیله دیگری بخواهد، حاشیه خیابان و معبر را مسدود کرده و به محل اختصاصی برای خود تبدیل کنند.
رییس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پلیس بارها این موارد را به مغازه‌داران تذکر داده است و چنانچه صنفی به تذکرات پلیس در خصوص سد معبر و اختصاصی کردن حاشیه خیابان توجهی نکند، حتما از طریق امکان برای برخورد با این اصناف و تعطیلی آن مغازه اقدام خواهیم کرد.
نقاط حادثه‌خیز و نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی
سردار مهماندار همچنین درباره رفع نقاط حادثه‌خیز در شهر تهران و نقاطی که دارای گره ترافیکی هستند، تصریح کرد: ما درباره نقاط حادثه‌خیز و به ویژه نقاطی که دارای گره ترافیکی هستند، بارها به شهرداری تذکر داده و پیگیر رفع این نقاط بوده‌ایم، اما هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.
وی با بیان اینکه ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز و همچنین نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند، در نقاط مختلف شهر تهران شناسایی شده‌اند، افزود: تمامی این موارد به شهرداری نیز اعلام شده اما ظاهراً رفع نقاط حادثه‌خیز و نقاطی که دارای گره‌های ترافیکی هستند، جزو اولویتهای شهرداری نیست.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399