چهارشنبه, 03 مهر 1398 ساعت 00:00
کد خبر: 62101

حضور ۳۱۲ شرکت داخلی و نمایندگان ۲۱ کشور در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: دبیر نمایشگاه ایپاس 2019 گفت: 312 شرکت داخلی و نمایندگان ۲۱ کشور خارجی در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ حضور خواهند داشت.

روز گذشته نشست خبری هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی برگزار شد.
رضا اصغریان، مدیرعامل شرکت ناجی پاس و دبیر نمایشگاه ایپاس 2019 در این نشست اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با شعار «پلیس، امنیت و ایمنی پشتوانه رونق تولید» از هشتم تا یازدهم مهرماه در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.
وی افزود: به روز رسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی و استفاده از فناوری های روز جهان، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیت در سطح جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان،  شکوفایی و رونق اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ایجاد زمینه اشتغال و افزایش تولید داخلی و ایجاد فرصت مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه تولید کنندگان و مصرف کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
اصغریان بیان کرد: متراژ کل فضای نمایشگاهی ۱۵۶۰۰ مترمربع و تعداد غرفه ها ۳۲۰ است؛ همچنین 312 شرکت و نمایندگان 21 کشور خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.
وی اضافه کرد: ۶۲ اختراع و اثر که توسط مخترعان و نخبگان ارائه شده است از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، تهران، گیلان، مرکزی و کردستان در این نمایشگاه وجود دارد.
به گفته اصغریان ۱۵ گروه کالاهای متنوع در این نمایشگاه ارائه می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به محصولات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل تسلیحات و مهمات، یونیفرم و لباس، نظارت تصویری، تجهیزات مراقبتی ترافیک، آتش‌نشانی، امداد و نجات، سیستم های آموزشی و مشاوره ای اشاره کرد.
دبیر نمایشگاه ایپاس 2019 امکان استعلام جرائم راهنمایی و رانندگی و بررسی قبوض جریمه برای متقاضیان، انجام مانورهای پلیسی توسط پلیس پیشگیری ناجا و نمایش تجهیزات پلیسی در فضای باز و شبیه‌ساز (سیمیلاتور) تیراندازی را از تسهیلات رفاهی پیش‌بینی شده در نمایشگاه برای بازدیدکنندگان برشمرد.
وی گفت: اجرای مانورهای نمایشی در محوطه باز و نمایش تجهیزات خاص پلیس در محوطه نمایشگاه از جمله برنامه‌هایی است که برای نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ پیش‌بینی شده است.
به گفته اصغریان از تمامی اختراعات و نوآوری های بخش های مختلف ناجا، فنی و حرفه ای و دانشگاه ها تعداد ۶۲ نفر اثر ارائه خواهد شد.
وی ادامه داد: در این کارگاه ها، موضوعاتی از قبیل امنیت فضای مجازی، آسیب های اجتماعی، پیشگیری از وقوع جرم، تهدیدات، آسیب ها و فرصت های فضای مجازی توسط پلیس های تخصصی به بازدیدکنندگان علاقه مند ارائه می گردد.
مدیرعامل شرکت ناجی پاس ضمن بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت ، به بخش جدید نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ اشاره کرد که این بخش ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی مرتبط با موضوع پلیس، امنیت و ایمنی را در یک رویداد با خود همراه می‌کند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399